Server
Flora
Takımı
Galatasaray
puahhahaa benden sonra screamadle da korsanların eline düştü yakında bizim oyuncaklarımızı da çıakrtırlar ahahahaa :lolmuch: :mrgreen: :lol:

jesus sıra sende hacım malzemeyi çabuk tüketiyor bizim toplum sırada ki gelsin :lol:

ahahha çakma extra devri bitti çakma scradmadle geldi :lol: ne ya bu extranın dediği gibi yakında oyuncaklarınız da çıkcak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: şimdi bunları globallere eklionuz ya adam sıkıntıdan açar derki sırf benim için global konu açtılar görüon mu zuhahaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
bu nerden biliyorum bizim msnleri benide ekledi..benim msn birtek Dnm Mod Panelinde ve Mod panelinde yazıyor başkada yok.. Confused

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Roninin Msn Adresine Bayıldım (bir dilim kek) Ayrıca Aranızdan Biri Olmasına Gerek Yok SatanicSpell Hariç Bütün Modların Profilinde Msn Adresleri Yazıyor perde perde (Tabi Doğruysa)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
her zaman iletişiminizi sitemizden yapınız bizler kimsenin birşeyine zarar gelsin istemiyoruz bu yüzden bizlerle iletişime geçmek isteyenler buyursunlar sitemize gelsinler Wink

Yukarı Alt