1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Facebook'un yeni hediyesi: MP3


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  Facebook tarafından, kullanıcıların arkadaşlarına çeşitli hediyeler gönderebilmeleri için geliştirilmiş olan Facebook Hediye Dükkanı (Facebook Gift Shop ) uygulaması, Facebook'un önemli gelir kaynaklarından biri durumunda.  Zira kullanıcılar, Facebook Hediye Dükkanı ile arkadaşlarına hediye gönderebilmek için, yine Facebook'tan satın aldıkları kredileri (1 kredi = 10 cent) kullanmak zorundalar.

  Facebook; Doğum Günü, Romantik, Arkadaşlık, Çiçekler ve Kutlamalar gibi birçok farklı kategorideki hediyeleri bünyesinde barındıran Facebook Hediye Dükkanı uygulamasına şimdide; kullanıcılarının arkadaşlarına çeşitli müzik parçaları gönderebilmeleri için, Music and MP3s kategorisini eklediğini duyurdu.

  Şimdilik, sadece ABD'deki kullanıcıların hizmetine sunulan, Music and MP3s kategorisinden hediye göndermek için, 1 kredi (10 cents) yeterli olabilecek ve arkadaşınız göndermiş olduğunuz müzik parçasını legal olarak dinleyebilecek. Facebook Hediye Dükkanı uygulamasından göndereceğiniz müzik parçalarına 1 kredi yerine 9 kredi (0.90 $ ) öderseniz, arkadaşınız bu müzik parçasını indirebilecek ve farklı bilgisayarlara ve cihazlara kopyalayabilecek.