1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Facebook'un Üye Sayısı 350 Milyonu Aştı


 1. MrCrossover

  MrCrossover rank8

  Kayıt:
  3 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  5.192
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Staples Center @ Los Angeles
  [​IMG]

  Sosyal Paylaşım Sitesi Facebook'un Kurucusu Mark Zuckerberg, "Dünyayı Daha Şeffaf ve Daha İnteraktif Hale Getirdiğimiz Güzel Bir Yıldı" Diyerek Başladığı Açıklamasında, Beş Yaşındaki Sitenin Artık 350 Milyondan Fazla Üyesi Bulunduğunu Duyurdu.

  Sosyal paylaşım sitesi Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg, “Dünyayı daha şeffaf ve daha interaktif hale getirdiğimiz güzel bir yıldı” diyerek başladığı açıklamasında, beş yaşındaki sitenin artık 350 milyondan fazla üyesi bulunduğunu duyurdu.

  Bu sayıya ulaşmada Çin ve Hindistan’ın siteye ilgisinin artması, Zuckerberg’in de dediği gibi son derece etkili. Sitenin üyeleri için bir açıklama yayınlayan Zuckerberg, “Bu sayıya ulaşmak için size paylaşım için ihtiyaç duyduğunuz araçları ve hangi bilgiyi kiminle paylaşacağınızı kontrol etme şansını verdik” diyerek, daha güvenli bir paylaşım için önümüzdeki günlerde daha basit bir sisteme geçileceğini açıkladı. Bu yeni sisteme geçilince Facebook kullanıcılarının güvenlik ayarlarını güncellemesi gerekecek. Yapılan yeniliklere ilişkin bilgi de güvenlik ayarları sayfasında yer alacak​