1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Facebook'un kapatılma riski var!


 1. Chrysler

  Chrysler rank8

  Kayıt:
  29 Mayıs 2010
  Mesajlar:
  3.555
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  C:\Windows\System32
  BTK Başkanı Tayfun Acarer yasaklama haberlerine tepki göstererek medyayı kamuoyunu çarpıtmakla suçladı!  BTK Başkanı Tayfun Acarer, Bilişim Zirvesi'nin açılış töreninde yaptığı konuşmada, yasaklama ile ilgili haberlerin kamuoyunu çarpıttığını belirterek, Ulaştırma Bakanlığından aldıkları talimatla internet sitelerinin kapatılmaması konusunda ekstra çaba sarfettiklerini söyledi.
  [​IMG]
  Son günlerde ortalıkta dolaşan Facebook'un erişime engelleneceği haberleriyle ilgili olarak da konuşan Acarer; “Yürütme organı, kamu görevlileri işleri yürütür, alınan mahkeme kararını yorumlayamaz. Facebook’la ilgili bir risk söz konusu. İnternet Başkanlığı'ndaki arkadaşlarımız mahkeme kararlarına ekstra çaba sarf ederek, Facebook’la sürekli iletişime geçerek, burada Youtube benzeri bir sorunun çıkmamasına azami gayret gösteriyorlar. Ama maalesef yansıyan haberlere baktığımızda ’BTK, Facebook’u da kapatacak’.

  Bu konuda herkesin bu olayın, sorunun özünü çözebilmemiz için sağlıklı değerlendirme yapması lazım. Sorun nereden kaynaklanıyor, önce bunu tespit edeceğiz. Sonra nasıl çözülür ona bakacağız. Eğer "Facebook’u da kapatacaklar" gibi ucuz eleştirilere giderseniz, bu sorun dün Youtube’da vardı, devam ediyor; yarın başka sitelerde de olur.” şeklinde konuştu.


  İşin cıcıgını cıkartmaya başlıyorlar.Bakalım daha hanqi siteler kapatılacak ! summer2: summer7:
  Örnk1: Youtube summer2: