Sosyal yaşamda rahat hareket etme olağını silip attı yahu bu site, artık atıcağın adımı bu site yüzünden 2 kere düşünüyorsun...
Artık yeni bir tehdit çıktı "Resmini alıp facebook'a verirm!"
Bu site yüzünden rahat hareket edemez olduk, bugün başıma gelen bi olayı anlatıyım...
Basket oynadık sınıftayız, terli olduğumuzdan eşofman vücudumuza yapışmış karşıdan öküzün biri atlayıp foto almış arkadaş gelip söyledi gittim yanlarına, kıkır kıkır gülüyorlar ellerine almışlar çektileri fotoyu facebook'a vericeklermiş... bütün milletin rezilliğimizi görmesini istiyorlarmış bunu duyunca inanamadım adamlar hiçbir sorun göremiyorlarki hala gülüyorlar şu söledikleri laflara, sonra baktım silcek gibi değil kan beynime fışkırdı o fotoyu çekene Allah ne verdiyse...
Sonuç olarak bi güzel sopa yedikten sonra sildiler... ama yarın gider bu şerefsizler elin karısının kızının fotosunu alıp tehditde ederler, ne gzl söylüyor Recep İvedik amele doldu diye görürsünüz fazla değil 3-5 sene sonra bu fotolardan dolayı cinayetler bile işlenir...
Ne fotoyu çekeni bilirsiniz nede koyanı 5dksını dahi almıyor çünkü bir insanın özel hayatının gözler önüne sermek...

O fotoğraflarını çekip böyle saçma tehditlerde bulunabilecek adamların yanında işi ne ki?Yani onu geçtim okula aklım takıldı okulun tümü o adam gibiyse vay haline...Yok değilse bırak koysa n'olacak.Eşofman üstüne yapışmış...Neresi gariptir ki bunun , bunu koyduğunda gülünç bulup gülecek birileri varsa onları yanında barındırma derim.Son olarak FaceBook'un çok yararlı bir profil paylaşım sitesi olduğunu düşünüyorum.Amele falan değil üyeler.Yani en azından kişi listende yok öyleleri.

banada o tarz tehdıtler geldı de hıc takmadım neyse o bursa dağ yolunda arkadaslarla içerken çalıların arasına malum işi yaparken ceklılmıs fotom bile var su facebookta :D benım en uyuz oldugum su test olayları bılmem kım ne kadar akıllsını testını çözdü cevabı bılmem ne cıktı falan fılan bana göre ne kadar akıllı oldugunu testlere baglıyan adam gerızekalıdır xD

EmmaW

adamın teki adamları kızım diye kandırıyormuş sonra msn de kamera açtıktan sonra adamı tehdit ediyormuş para vermessen bu görüntüleri facebook a koyarım bütün yakınların görür diye :D

berkomu demiş ki:
adamın teki adamları kızım diye kandırıyormuş sonra msn de kamera açtıktan sonra adamı tehdit ediyormuş para vermessen bu görüntüleri facebook a koyarım bütün yakınların görür diye :D

Tanımadığı abuk sabuk kişileri facebook'a ekleyip, msn verirse olacağı budur

Winterspring demiş ki:
O fotoğraflarını çekip böyle saçma tehditlerde bulunabilecek adamların yanında işi ne ki?Yani onu geçtim okula aklım takıldı okulun tümü o adam gibiyse vay haline...Yok değilse bırak koysa n'olacak.Eşofman üstüne yapışmış...Neresi gariptir ki bunun , bunu koyduğunda gülünç bulup gülecek birileri varsa onları yanında barındırma derim.Son olarak FaceBook'un çok yararlı bir profil paylaşım sitesi olduğunu düşünüyorum.Amele falan değil üyeler.Yani en azından kişi listende yok öyleleri.
Katılıyorum...

Facebook' un mu var erdin var kardeşim :roll: hiçbir arkadaşımın facebook' ta üyeliği yok. olsa da böyle saçma sapan işler yapmazlar zaten :)

Benim öyle fotomu çektikleri anda ilk önce o çektiği cep telefonunu kırarım daha sonra ağzını burnunu kırarım ondan sonrada birdaha benim olduğum yerde barınamaz.
Psikopatmıyım?
-Evet
Yaparmıyım?
-Hemde ne biçim :thumbsup:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Böylelerini iyi bi benzetcen sonra tipi kaymış resimlerini onlardan önce sen koycaksın bakalım hangisi daha çok ilgi görücek...

Yukarı Alt