merhaba ben 2 gün önce doğum tarihimi değiştirdim 1991 doğumluyum ve 1989 olarak kayıt olmuştum kendi okulum facebookta olmadığı için büyük yaş olarak kayıt olmuştum ve support bölümünden okulumun ismini bölgesini ve resmi internet adresini gönderdim yaşımı değiştirdiler ancak bir e mail geldi pek anlayamadım ama sanırsam okulumun facebook ağına katılmalarını istiyorlar ancak tam çeviremedim biri yardımcı olursa sevinirim.Metni kopyalarıp hemencevir e yapıştırmasını bende biliyorum ancak anlaşılamayan sonuçlar veriyor.Biri yardımcı olursa sevinirim.

Hi Ömer, We have changed your date of birth as you requested. You now have the option of joining your high school's network on Facebook. You can do this from the "Networks" tab of the Account page. If your school is not listed, please reply to this email with all of the following information. Please be aware that we only support schools that are still in existence and that we do not support elementary, middle, or junior high schools. 1) Does your school supply email addresses to students? Please respond "Yes" or "No." If yes, you must respond to this email from your school email address in order for us to add your school. 2) Please tell us your:Full Name of your SchoolCityState/CountrySchool's website Let us know if we can be of further assistance.

Apt

rank8
Merhaba ömer,Doğum tarihinde değişiklik yapılmış,lütfen facebookta ayarlardan(options) bölümünden yüksek okul ağına gir,You can do this from the "Networks" tab of the Account page(bunu anlamadım :mrgreen: ),senin okulun listede yok,lütfen bilgi mailine tekrar bak ve yönergeleri izle,Okulunun çeşidini seçip adımları izle,emailine gelen linkte yes veya no seçeneği olacakmış yes'i seçip devam edersen okuluna dahil olucakmışsın ve okulunun tam adını şehrini durumunu ve okulun adresini yazıcakmışsın son yazan yeri yani ''website Let us know if we can be of further assistance'' bu kısmı tam anlamadım ama şunu diyor galiba gize okulunun websitesini werirsen saha daha fazla yardımcı olabiliriz.

İngilizcem olmadığı için kelime hazinemden yola çıkarak açıkladım.Yardımcı olduysam ne mutlu.Olamadıysam tam teşekkürlü ingilizce bilen birisini beklemek zorundasın :mrgreen:

Ben bütün bilgilerimizin sosyal içerikli amerkan kökenli sitelere verilmesine karşıyım.

Türkiye network, liseliler network gibi facebook içi ağ gurupları içerisinde sizin okulunuzun ismi yoksa bu maili bize geri gönderip okulunuzun bu listede görünmesini sağlayabilirsiniz gibi bir mesaj anladım.

Yukarı Alt