Facebook'ta 407 Bin Üyeli Mehmetçik Grubu Pkk Yandaşlarının Eline Geçmiş...
Duvara Şunu Yazmışlar:
bu sayfa coldhackerler ele geçirmiş***

BU SAYFANIN HACKERLENMESİNİN BAŞLICA UNSURU ŞUDUR; BU SAYFA AYLARDIR KONTROLUMUZ ALTINDA HER BAĞLANTIYI YORUMLARIYLA BERABER DETAYINA KADAR İNCELEDİK VE BU SAYFADA HİÇ EZİLMİŞ ONRULU KÜR HALKINDAN BAHSEDİLMEDİ TAM AKSİNE VATAN HAİNLERİ İLAN ED...İYORLARDI BİZDE BUNA DUR DEMENİN ZAMANI GELDİ DEDİK VE BU EYLEMİ ONURLU HALKIMIZ VE 15 ŞUBAT ULUSAL KOMPLOYU KINAMAK AMAÇLA..MİSİLEME SANAL EYLEME GERÇEKLEŞTİRDK''

Diyecek Bir Şey Bulamıyorum.... Belkide kurarken şahıs bunu düşünürek yaptı ve sonradan hacklenmiş ayağına yatmış da olabilir ama yazık gercekten

Link: http://www.facebook.com/MehmetcikTC?ref=search&sid=768324843.3136491427..1

Yapamayacaksanız girmeyin böyle işlere kardeşim yaa bu kadar insan üzülüyor, tahrik oluyor. Deli oluyorum böyle işlere. Galatasaray Fan Page'i de hacklerinde sinirlenmiştim böyle. @:

Mopneet

Mike Shinoda demiş ki:
Yapamayacaksanız girmeyin böyle işlere kardeşim yaa bu kadar insan üzülüyor, tahrik oluyor. Deli oluyorum böyle işlere. Galatasaray Fan Page'i de hacklerinde sinirlenmiştim böyle. @:
+bmp. :@

EmmaW

türkiyedeki türk hacker teamları bu pkk sitelerine karşı baya hack attacklar gerçekleştiriyor onlarda gidip facebook grubu hacklemişler lol... yönetici kimdi acabada böyle birşeye sebep oldu :think:

facebook grubu nası hacklenır yaa
grubun sahibinde iş yok demek ki

Yukarı Alt