Merhaba arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi sadece facebook`un ilişki üzerindeki etkileri tartışmak fakat lütfen saygılı bir şekilde görüşlerimizi , tartışmamızı yapalım . saçma gelebilir ama maksat muhabbet :popcorn:
Benim Şahsi görüşüm genelde hep zarar veriyor çünkü aldatmaya bire bir yol :D :mrgreen:

Clochard demiş ki:
Facebook araç değil amaç haline getiren her kız erkek ile ilişki yürümez. Benim fikrim.
:think: Facebook Aşkı çokk daral:

mesela ben ve sevgilim facebook profillerimizi sildik.kiskanclik olaylari %50 azaldi.geri kalan %50de dogal :)
ama bunu birkac aylik iliskin icin yapma.baktin ciddi bir iliskin var o zaman benim yaptigimi yapabilirsin.

Dulce Amor demiş ki:
mesela ben ve sevgilim facebook profillerimizi sildik.kiskanclik olaylari %50 azaldi.geri kalan %50de dogal :)
ama bunu birkac aylik iliskin icin yapma.baktin ciddi bir iliskin var o zaman benim yaptigimi yapabilirsin.
:think:

Dulce Amor demiş ki:
Aynen hocam . buna katılıyorum facebook ciddi ilişkilerde ilerleyen zamanlarda tehlike arz ediyor :/

ilişki sağlam temeller üzerine kuruluysa facebook yada twitter hesabının olması yada olmaması ilişkiyi etkilemez benim düşüncem. herşeyden önce karşılıklı güven yoksa zaten bırakın facebooktan çıkan tartışmaları o ilişkinin geleceğindende bişey beklenmez

Face'inde kim olduğunun anlaşılmasından öte bir kaç tane den fazla fotoğrafı olan insandan ne sevgili olur ne de eş.
Benim düşüncem

Privacy demiş ki:
Face'inde kim olduğunun anlaşılmasından öte bir kaç tane den fazla fotoğrafı olan insandan ne sevgili olur ne de eş.
Benim düşüncem
Facesi Olmayan Kızla Direk Evlenmeliyiz Bu Devirde :headbang: :oldie:

cqloss07 demiş ki:
Privacy demiş ki:
Benim düşüncem
Çok zor oluyor o kızlar da işte :!!&%&!

Fiziksel güzelliğini kullanmayan insanlardan ötesi varmıdır :rolleyes1:

Privacy demiş ki:
cqloss07 demiş ki:
Privacy demiş ki:
Benim düşüncem
Çok zor oluyor o kızlar da işte :!!&%&!

Fiziksel güzelliğini kullanmayan insanlardan ötesi varmıdır :rolleyes1:
Ben Buldum Ama Tık Yok :/
Sms bitti bu arada artık dertleşemicez :D

Dulce Amor demiş ki:
24-25 yasiniza kadar ciddi iliski dusunmeyin derim.once kariyer sonra sevgili.ben tersten basladim ve pek guzel bi durum oldugu soylenemez.
Aslında mantıklı :think:

sevgilin yoksa face süper ilgilendiğin bütün kızların nerde ne yaptıklarından haberdarsın ayrıca bir kız hakkında %40 a kadar herşeyi biliyorsun yani bir konuşma ortamında kızı kafalaman ortamı ısıtman kolaylaşıyor bence AMA SEVGİLİN VARSA HEMEN FACENİ DONDUR YADA KAPAT!!! onun kapatıp kapatmaması önemli değil sen kapatta sacma sapan 3 sene önce cekilmiş herhangibi bir kızla fotonu başına kakmasın kızlar asla unutmuyo ne yazık ki ama sen unuttuğun için (çünki gereksiz bir bilgi) savunamıyosun öyle kukuman kuşu gibi oturuyon yerine :DDD

Yukarı Alt