1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Facebook hesabın geçici bir süre için durduruldu


 1. onur007

  onur007 rank8

  Kayıt:
  10 Ocak 2009
  Mesajlar:
  15
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  İletişim bilgilerindeki bir değişikliği iptal ettin. İptal edilen istekler genellikle spam gönderen birinin, Facebook hesabına eriştiğini gösterir. Hesabın, Facebook gibi görünecek şekilde tasarlanmış bir internet sitesine şifreni girmen sonucunda ele geçirilmiş olabilir. Bu tür e-dolandırıcılık saldırıları phishing ("oltalama") olarak biliniyor.

  Güvenlik önlemi olarak hesabın geçici bir süre için durduruldu. Aşağıdaki adımları izleyerek hesabına yeniden erişim kazanabilirsin. yazıyor facebook'ta. Msn me gelen mesajda şu;

  Merhaba,

  Facebook hesabınızın başka birisinin eline geçtiğini bildirdiniz. Buna istinaden, bu hesabı geçici olarak kilitledik. Hesap sitede hala gözüküyor olabilir ancak bir doğrulama işlemini tamamlamadan hesaba kimse giriş yapamayacaktır.

  Bu konuyu daha detaylı inceleyebilmemiz için lütfen bu e-postaya aşağıdaki bilgilerle birlikte yanıt verin:

  1. Yaşadığınız sorunun kısa bir açıklamasını yazın.
  2. Başvurunuzla birlikte zaten göndermediyseniz, bir devlet kurumu tarafından verilmiş resmi fotoğraflı kimliğinizin kopyasını e-postaya ekleyin.

  Kimliğinizin bir kopyasını göndermediğiniz sürece size daha fazla yardımcı olamayacağımıza lütfen dikkat edin.

  Bu sırada, Facebook erişmek için normalde kullandığınız bilgisayar veya cep telefonundan giriş yapmayı ve hesabı geri alma adımlarını tamamlamayı deneyin.

  Hesabınızı geri almayı başaramazsanız, size daha fazla yardımcı olabilmemiz için bu e-postaya bir devlet kurumu tarafından verilmiş resmi fotoğraflı kimliğinizin kopyasını ekleyerek yanıt verin. Lütfen bir başka form doldurmayın. Ayrıca, hesabınızı geri alma işlemini zorlaştıracağından, başka bir hesap açmayın.

  Teşekkürler,

  Facebook Ekibi

  işte bu msn ye gelende ya msn değişikliği yapcaktım sonra yanlış bir msn yazmışım iptal ettim sonra msn ye mesaj geldi durdur dedim böyle oldu nasıl geri alcam ya 557 arkadaşım wardı off ya tekrar face açıpta nasıl ekliyecem hepsi okul arkadaşım ve tanıdıklarımdı hangi birini ekliyeyim tekrardan anlıyan birisi yardım etsin :@:@ olmadi: olmadi: olmadi: olmadi: olmadi: olmadi: olmadi: olmadi: olmadi: olmadi: olmadi: olmadi: