FeNeRNıCkLeRi
Bana “kartali veya cimbomu tut cennete gireceksin” deseler, ben bir Fenerbahçeli olarak ” cehenneme girmeye razıyım ” derim.

Cimbom sana Kadıkoy extra large !

Ben herkesin içinde tekim çünkü ben Fenerbahçeliyim !

Sensiz hayat bir işkence dilimdesin gündüz gece satır satır, hece hece şampiyonsun Fenerbahçe !
Atam izindeyiz biz de Fenerbahçeliyiz !

Maç yaparken sahada sarı kanaryalar, rakip takıma krampon toplatırlar ! Sıkı dur karşı defans !
Sarı lacivert rengimiz bizim, gurur verir tarihin Fenerbahçem Atamiz’in Sözunden belli değil mi, en büyük sensin Fenerbahçem !

Cihatlar, Lefterler, Canlar,Fikretler hala sevilen birer Abidedirler ! Hiç bir kulüpte olmayan bu dostluk, yıllar yılı hep şampiyon olduk ...
Gülersem sevincim, ağlarsam gözyaşım, ölürsem toprağım ol fenerbahçem !

Yağmurlarda, çamurlarda, İstanbul ‘da, deplasmanda. Senin için çektik cefa, hakkımız bu mu kanarya ?

Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, en büyük dileğimiz seni şampiyon görmek !

Fenerbahçe Tezahüratları

Senin sevginle geldik bu … dünyaya, konuşmayı öğrendik ilk sözümüz kanarya, ne cimbom ……. ne kartal…. inletiyor her yeri şampiyon fener sesi…

İnandık size bu sene, görmek isteriz şampiyonluklar içinde, şampiyon olunca tüm Türkiye, inleyecek en büyük Kanarya diye.

Şampiyon Fenerbahçem ne istersen iste benden…

Tribünlerde, şık-şık-şık, hep dillerde, bu sevda bitmez gönüllerde, dar ağacında, olsak bile, son sözümüz Fenerbahçe

Milyonlarcaaaaaa taraftaaaaaaaarın yanyana, Bağırıyorlaaar hepberaaaaber kolkolaaaaaaaa, Adınla, takımınla, taaaaaraftarınlaaaaa aaaaaa En büyük sensin KA-NAR-YAAAAAAA

Ne Antep ne Malatya ne de Denizliii, bu sene sensin yedincii, kümede kal, kümdede kal, kümede kal Galatasaraaayy..

Şen ola fener şen ola

Müjde müjde sizeeeee, atkinsondan müjde sizeeee, zarif sağlam esnek takar, rahat koyar, müjdeee

Yukarı Alt