1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

''F.Bahçeye Milyon Dolarım Feda Olsun''


 1. MoonLife

  MoonLife rank8

  Kayıt:
  10 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  3.824
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra geri dönen, ama 250 bin YTL'yi cebinden ödeyen yıldız oyuncu, "F.Bahçe'ye milyon dolarlarım feda olsun" dedi  Fenerbahçeli futbolcu Önder Turacı, ön sözleşme yaptığı Rusya'nın FK Moskova takımından ayrılarak yeniden Fenerbahçe'ye dönmesinin kendisine 250 bin dolara mal olduğunu belirterek, ''Ancak bunun benim için fazla bir önemi yok. Fenerbahçe'ye değil 250 bin dolar, milyon dolarım feda olsun'' dedi.

  Kulübün internet sitesinde açıklamasına yer verilen Önder, transfer döneminde yaşadığı gelişmeleri anlattı.

  2007-2008 sezonunun sonunda Zico ile yaptığı görüşmede, Brezilyalı teknik adamın kendisini ideal kadrosunda düşünmediğini açıkça söylediğini bildiren Önder, şöyle devam etti:

  ''Bu andan itibaren, bir profesyonel olarak, başka bir takıma gitmeyi düşünmeye başladım. Şartları bana uygun gelen FK Moskova takımıyla da sezon öncesi ön kontrat imzaladım ve resmi sözleşmeye imza atmak için beklemeye başladım, ancak daha sonra Fenerbahçe'de başka gelişmeler oldu.''

  Sezon boyunca kadroya giremediğini, sakatlıklar veya oyuncu dinlendirmesi amacıyla yapılan kadro değişimlerinde şans bulduğunu, ancak bu şansları iyi değerlendiremediğini anlatan Önder, şöyle dedi:

  ''Zico ile anlaşma sağlanamadı ve Zico takımın başından ayrıldı. Bu gelişme üzerine ben de durumumu bir kez daha gözden geçirdim ve Fenerbahçe'ye geri dönmeye karar verdim. Başkanımız da anlayış gösterdi ve Fenerbahçe'ye geri dönerek yeni anlaşma imzaladım. Fakat bunun için FK Moskova ile yaptığım ön kontratı bozmam ve 250 bin dolar tazminat ödemem gerekiyordu. Ancak bunun benim için fazla bir önemi yok. Fenerbahçe'ye değil 250 bin dolar, milyon dolarım feda olsun. Benim için öncelik Fenerbahçe'de oynamak ve şans bulmak. Önemli olan bu diye düşünüyorum.''
   
 2. Torquel

  Torquel olduser

  Kayıt:
  14 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  3.801
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Maraton Üst

  Bi ara enistem aracılıgı ile Önder'le yemek yemistik elimi sıkmıstı :D

  Kişilk olarakda cok iyi bir insan