Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

İstanbul Arel Üniversitesi Spor Kulübü tarafından belirlenen, "Spor Medyasının Altın 11'i" ödül töreni bugün Arel Üniversitesi'nin Sefaköy Yerleşkesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

2008 yılının "Spor Medyasının Altın 11'i" ödüllerinde yılın televizyonu Kanal D/D-Smart olurken, yılın spor spikeri ödülünün sahibi Kanad D Spor Spikeri Emre Tilev oldu. Türk futboluna hizmet onur ödülü Serpil Hamdi Tüzün'e verilirken, örnek futbolcu ödülünü Kocaelispor'un golcü futbolcusu Taner Gülleri aldı.

TANER GÜLLERİ:" FENERBAHÇE'YE DE DÖRT GOL ATMAK İSTERİM"

Taner, ödül töreninin ardından öğrencilerin yoğun ilgisine maruz kalırken, basın mensuplarına yaptığı açıklamada Süper Lig'de bu hafta Fenerbahçe ile oynayacakları mücadelede ilk amaclarının üç puan almak olduğunu söyledi. Taner ayrıca Galatasaray'a attığı dört golden sonra Fenerbahçe'ye de dört gol atmak istediğini sözlerine ekledi. Taner şöyle konuştu:

"Kocaelispor olarak şu anda zor durumdayız. Küme düşme hattından kurtulmak için ilk düşüncemiz maçı kazanmak. Benim gol atmam ikinci plandadır. Ben her maça gol atmak için çıkıyorum. Umarım yine gol atarım ve galip geliriz. Fenerbahçe'ye gol atıp atamayacağım veya kaç gol atacağım hakkında bir şey söyleyemem, ama Fenerbahçe'ye de dört gol atmak isterim."

Ödül töreninde ödül alan diğer kuruluşlar ve isimler ise şöyle: Yılın Spor Gazetesi Fotomaç, Yılın Spor Yazarı Cevdet Ünüvar, Türk Futbolu Onur Ödülü Ziya Doğan, Türk Hakemliği Onur Ödülü Kadir Tozlu, Yılın Spor Dergisi Futbol Plus, Yılın Spor Radyosu Radyo Sport, Yılın Spor Programı Stadyum.

Yukarı Alt