Kayıt
4 Ağustos 2008
Mesajlar
5.285
Beğeniler
1


F.Bahçeli oyunculara sosyal medyada kulüp, yönetici, antrenör ve takım hakkında konuşmak yasaklandı.Ali Yıldırım ve Talat Yılmaz imzasıyla tüm birimlere geçilen yazıda, “Twitter ve facebook’tan kulüp, yönetici, antrenör ve takım hakkındaki her türlü yorum ve konuşma yasaklanmıştır” denildi.

Fenerbahçe’de yasaklara uymayan yandı... Son dönemlerde özellikle Alex de Souza’nın twitter’da Aykut Kocaman ile ilgili sözleriyle başlayan gerilim Sarı-Lacivertli camiada büyük bir kaosun yaşanmasına neden oldu. Böyle bir olayın tekrar yaşanmasını istemeyen Sarı-Lacivertli yöneticiler gerek medyaya, gerekse resmi internet sitesinden yaptıkları açıklamalarda, sporculardan sanal alemden bu tip eleştirileri yapmamalarını rica etmişlerdi.

UYMAYANLAR CEZALANDIRACAK

Ancak bu ricaların ve uyarıların ses getirmemesi üzerine yönetim daha ağır yaptırımlar uygulama kararı aldı ve bu doğrultuda harekete geçti. Bunun için de asbaşkan Ali Yıldırım ile genel sekreter Talat Yılmaz’ın imzasıyla tüm birimlere bir yazı geçildi. Bu yazıda, “Bundan sonra twitter ve facebook gibi sosyal medya iletişim araçları üzerinden Fenerbahçe kulübü, yöneticisi, antrenörü ve takımı hakkındaki tüm yorum ve konuşmalar yasaklanmıştır. Buna uymayanlar da cezalandırılacaktır” denildi.

Yönetimin ayrıca bu konuda yoğun denetim uygulayacağı öğrenildi. 
Yukarı Alt