baris406 demiş ki:
E0N_StyLe demiş ki:
Stephanos demiş ki:
ve Şu olayıda kınıyorum özellikle Türk oyuncular yapıyor,
Bizim milletimiz bütün guild i toplar dw ye samarkanda bir adama gıcık mı oldu
Herkes i örgütler ve 10 kişi ona dalar.

Buda adalet değil 1v1 yapın gücünüzü öyle gösterin.
Türklerin nefret edilme sebeblerinden biriside budur.
bende onu diyorum 1 vs 1 gel yap öldür beni 1 kelime cıkar agzımdan tebrikler ama 5-6 kişiyi toplayıp geliyorsun bide üstüne laf ediorsun ezik diye
hahahaha :D
sen 60 lvlmiydin neydin bana dalıyodun seni nukeyle kesiyodum özür diliyodun
ondan sonra biriyle pvp yaparken arkadan dalıyodun
Sizin gibileri kesip kesip kaçmaktan büyük zevk duyuyorum hak edıosunuz..!

E0N

rank8
baris406 demiş ki:
E0N_StyLe demiş ki:
ben 67 lv da takas ettim diorum zaten eski sahibi 10 yaşındamı neydi
o sen olmuyasın!!! 53 k gibi bi damegeyi (crosbowken) kendinden 5 lv düşük adama vurduğun hemde zerkle vurduğun için foruma koyuyuosan büyük ihtimalle en fazla 10 yaşındasın veya zekan 10 yaşında
çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batır zekan yeter se bu lafı anlarsın

E0N_StyLe demiş ki:
baris406 demiş ki:
E0N_StyLe demiş ki:
ben 67 lv da takas ettim diorum zaten eski sahibi 10 yaşındamı neydi
o sen olmuyasın!!! 53 k gibi bi damegeyi (crosbowken) kendinden 5 lv düşük adama vurduğun hemde zerkle vurduğun için foruma koyuyuosan büyük ihtimalle en fazla 10 yaşındasın veya zekan 10 yaşında
çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batır zekan yeter se bu lafı anlarsın
saçma sapan konuşma sen zerkle kendinden 5 lv düşük garment adama 53 k vurduğun için utanman lazımken foruma koyuyuosun

E0N

rank8
baris406 demiş ki:
saçma sapan konuşma sen zerkle kendinden 5 lv düşük garment adama 53 k vurduğun için utanman lazımken foruma koyuyuosun
utançtan bahsedene bak 1 tane xbow için 98 bow cagırıor + ben samarkanddan gittikten sonra party topladım sen kaçtın diyorsun ve bana utanmaz diorsun seni ayakta alkışlıyorum

baris406 demiş ki:
ben ordaki HADBOY
ilk olarak ben 90 lvlim serverde daha sen yokkende 90 lvldim sen ezikken seni kestiğim için acısını böyle çıkarmaya çalıştığını biliyorum :)
ama inanki hiç umrumda değil nasıl olsa 100 lv olunca yine seni kescem ve kendinden 5 lvl düşük adama zerklemeye utanmıyorsun bide foruma koyuyorsun ne diyebilirim...

Tebrikler :)
''2 yıldır 90 lvldim'' mesajını gördüm ilk başlıkta halamı 90 lvlsin xD ahaha xD

Berserk basmış en iyisini yapmış normalde bi olay zaten...
pvpde her türlü şey makbuldur..
Sen kavga ederken karşındakine Tekme atmadan dövüşelimmi diyorsun ? ...

E0N

rank8
SpiffX demiş ki:
baris406 demiş ki:
ben ordaki HADBOY
ilk olarak ben 90 lvlim serverde daha sen yokkende 90 lvldim sen ezikken seni kestiğim için acısını böyle çıkarmaya çalıştığını biliyorum :)
ama inanki hiç umrumda değil nasıl olsa 100 lv olunca yine seni kescem ve kendinden 5 lvl düşük adama zerklemeye utanmıyorsun bide foruma koyuyorsun ne diyebilirim...

''2 yıldır 90 lvldim'' mesajını gördüm ilk başlıkta halamı 90 lvlsin xD ahaha xD

süpersin ya tekme atmadan dövüşelimmi :D

SpiffX demiş ki:
baris406 demiş ki:
ben ordaki HADBOY

O senin lvlerin için geçerli yüksek lvler pvp yaparken birbirlerine zerklemezler bide senden yüksekse hiç zerklemezler

E0N

rank8
baris406 demiş ki:
SpiffX demiş ki:
baris406 demiş ki:
ben ordaki HADBOY

O senin lvlerin için geçerli yüksek lvler pvp yaparken birbirlerine zerklemezler bide senden yüksekse hiç zerklemezler
bak şimdi zerklemezler diyorsun ilk sen zerklemedinmi ? dogruyu konuş

E0N_StyLe demiş ki:
SpiffX demiş ki:
baris406 demiş ki:
ben ordaki HADBOY

süpersin ya tekme atmadan dövüşelimmi :D
SENİN BENİ KESMEN SANA O KADAR BÜYÜK BİŞEY GİBİ GELDİKİ FORUMA KOYDUN ÇÜNKÜ İÇİNDE KALMIŞTI PURE STR NUKESİNE YATMAK

E0N_StyLe demiş ki:
:twisted: :twisted:
- Resim Silinmiş.
Bu resimdeki Alessa_noir arkadasımız samarkanda gelir gelirmez "bu ezme bile adam olmus" dedi ve der demez agzının payını aldı :D sonra pt toplamaya basladı 1-2 kişi getirdi zerkle beni öldürmeye calıssada extreme siz 35k extreme li 57k yedi ama durdumu yok :D sonradan 8 li pt yi dolrudup bana karsı koymaya kalksalarda :D 1-2 tanesini kesip demona gittim ezik değilmi anca bülbül gibi öter:D
- Resim Silinmiş.
1 vs 1 yap canımı ye :twisted: :twisted:
arkadasim lvl farkini gectim extreme+zerg aciosun kufrettigin yerleride siyah cizgi cekiosun istersen butun tanidiklarimizi cagiralim kim yerden kalkmior goruruz hadboy senin seviyene incek adama deildir.O adam senin levelinde olsun onu yatirabilcegini sanmiorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
O senin lvlerin için geçerli yüksek lvler pvp yaparken birbirlerine zerklemezler bide senden yüksekse hiç zerklemezler[/quote]
bak şimdi zerklemezler diyorsun ilk sen zerklemedinmi ? dogruyu konuş[/quote]

orda fotoğrafta çıkmamıs arkada bana blue79 da dalıyodu 95 lv wizard ve bitanede warrior dalıyodu oda 95+ dı ben 1VS1 DE ZERKLENMEZ DİYORUM SEN KENDİNDEN 5 LV DÜŞÜK ADAMA 3VS1 3 DE BENDEN 5 LV YÜKSEK YİNEDE ZERKLİYOSUN

Ve dahada buraya yorum yazmıyorum eğer çok istekliysen gel globalle devam edelim bakalım ilk globalinden sonrası gelicekmi

tabi globalin varsa

oyundan HADBOY tarafından kuyruk acısı olanlar forumda çıkarmaya çalışmasın hadi ßß

E0N

rank8
baris406 demiş ki:
Ve dahada buraya yorum yazmıyorum eğer çok istekliysen gel globalle devam edelim bakalım ilk globalinden sonrası gelicekmi

tabi globalin varsa

oyundan HADBOY tarafından kuyruk acısı olanlar forumda çıkarmaya çalışmasın hadi ßß
Ps:paran varsa 90 lv da kalma silk al çek plusını kas öyle çık karşıma

Birbirimize saygılı olalım beyler bence konuyu uzatmayın..an gelir demon partisinde beraber demon kesersiniz..an gelir medusa partysinde aynı partyde yer alırsınız..

BU OLAY GİBİ OLAYLAR HER GÜN HER SERVERDE TÜRKLER ARASINDA OLUYO.

E0N

rank8
_DoomsDaY_ demiş ki:
Birbirimize saygılı olalım beyler bence konuyu uzatmayın..an gelir demon partisinde beraber demon kesersiniz..an gelir medusa partysinde aynı partyde yer alırsınız..

sanmıyorum bu adamla aynı pt de olacagımı çünkü adam ch ben eu

E0N_StyLe demiş ki:
_DoomsDaY_ demiş ki:

sanmıyorum bu adamla aynı pt de olacagımı çünkü adam ch ben eu
,

sendemi sadece waarior cleric bard olan adamlarla takılıyon :xD Desene chin benim işime yaramıyo neden partyme alam :XD :roll:

Stephanos demiş ki:
_DoomsDaY_ demiş ki:
Bence burda tek ezük sensin gibime geliyo..
extremli xbowlar zaten çok yüksek damage veriyo.. bunu herkez biliyo ama extrmeyi basıncada bi ıntçıden fakı kalmıyo defanslar yarıdan asagıya düşüyo ve 2 skilde yatıyo..sen böle resim çekip siteye koyuyorsuz ezigin hazin sonu diye bence çok ayıp..adamın levelini itemlerini bilmiyoruz ne yani vurdugun damageyi çok görüp böle siteye koyup adamı rencidemi etmen lazım..
çok pwp izledim çok pwp yaptım zaten xbowların bu vurdugun skili levelindeki chin çara çok saglam vuruyo..bence baslıgı degiştir.
Kavram yanlışın var,

Eu charlara o skillerin verilmiş ki kullanılsın,sen adamları yargılayamassın o skill i kullanmış diye.
Zaten bunu dememin sebebi 15 Saniyelik pot kullanma olayı
O zaman şöyle yapalım PVP yaptığım chinese adam hiç buff basmasın ve 15 saniyede bir pot bassın
Ancak bu şekilde adalet sağlanıyor. :wink1:
Heyt be Güzel konuştu :D ehehhe

Yukarı Alt