Kenan-Behlül xD ---- Ramiz-Ezel eşlesmesi cıktı önce kenanı merak ediyorduk sonra adamını ve bu bölümde gösterdi acıkcası cok şasırdım ^^
ilk gördüğümde iri yarı yarma bişey sanmısıtım bi baktım bizim BehlülxD acıkcası korkmaya basladım Burda kesın Ehşana takar sonra ramizin kızına film sonunda da ezel Behlüle Takar xD

Absence demiş ki:

Valla 4 bölümde bütün seti elden geçirir bu baksana tipe
walla gecırır ehşana söylesınlerde o daracık mini eteklerle cıkmasın karsısına götürür bu tiple xD

Beyler bu adamı piskopat rolünde görmeye alışık değiliz o yüzden biraz itici.Bize göre nerde sex orda bu adam.Bunu Kv ye koysan bu gider alayına diye düşünüyoruz.Bu adam bu diziye yakışmayacak.Kafamızdaki rolü başka :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lakin Haluk Bilginer muhteşem oynadı kitaptan sözler bir harikaydı ne zaman ıslık çalsam hep bana gelirler wuhuuuuuuuuuu :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gülben Ergen: Türk televizyonlarında, dizilerde ne yakıştırmalar oldu, ne ikililer türedi... Dizide bu kadar yakışan iki erkek sanırım ilktir... Sekiz ve Ezel...
Biricik Suden: Lütfen Kıvanç Tatlıçocuğa ağlamalı roller vermeyin ya, hiç mi ders almadınız Aşk-ı Memnu’dan?
Önder Bekensir: Ezel ile Sekiz’in dövüş sahnesi olaydı. Hiç mi Amerikan filmi seyretmemişler?
Ebru Destan: Haluk Bilginer’in Dayı ile olan sahnesindeki performansı mükemmeldi!!!
Fatih Ürek: Ezel’le Sekiz’in kavgası çook kötüydü... Senkron tutturamamışlar.
Vatan Şaşmaz: Haluk Bilginer bu ülkenin Al Pacino’sudur, noktaa.
Seray Sever: Bu Ezel dizisi bayağı bir heyecanlı olmuş.
Demet Akalın: Behlül’ün suratına n’olmuş ya, şiş sanki Allah Allah.

extraloob demiş ki:
Gülben Ergen: Türk televizyonlarında, dizilerde ne yakıştırmalar oldu, ne ikililer türedi... Dizide bu kadar yakışan iki erkek sanırım ilktir... Sekiz ve Ezel...
Biricik Suden: Lütfen Kıvanç Tatlıçocuğa ağlamalı roller vermeyin ya, hiç mi ders almadınız Aşk-ı Memnu’dan?
Önder Bekensir: Ezel ile Sekiz’in dövüş sahnesi olaydı. Hiç mi Amerikan filmi seyretmemişler?
Ebru Destan: Haluk Bilginer’in Dayı ile olan sahnesindeki performansı mükemmeldi!!!
Fatih Ürek: Ezel’le Sekiz’in kavgası çook kötüydü... Senkron tutturamamışlar.
Vatan Şaşmaz: Haluk Bilginer bu ülkenin Al Pacino’sudur, noktaa.
Seray Sever: Bu Ezel dizisi bayağı bir heyecanlı olmuş.
Demet Akalın: Behlül’ün suratına n’olmuş ya, şiş sanki Allah Allah.
Fatih Ablanın ay abinin yorumuna bittim kıskanc herif ya xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Zeratul demiş ki:
şu ezel e bi tir türlü ısınamadım yahu

demek ki az kitap okuyorsun kuzum bir kere ramiz'in 1.sezonda ki sözleri okudukları yeterdi ısınmana :muck:

Yukarı Alt