Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Cant KiLL Me demiş ki:
Bu soruları kim yazıyo ya :D

Ps: Aha kupon 2 kupon yattı kaldı 3 kupon maçlarn bitmesini bekliyom heyecan var :D
Yönetimdeki abilerimizin seçtiği sorular bunlar vede diğer arkadaşlarımızında...

Ps:At yarışı veya sayısal,iddaa ile ilgili bir yazı göremedim ben,sen nerden çıkardın?

ConsTanTine demiş ki:
Cant KiLL Me demiş ki:

Ps: Aha kupon 2 kupon yattı kaldı 3 kupon maçlarn bitmesini bekliyom heyecan var :D
Yönetimdeki abilerimizin seçtiği sorular bunlar vede diğer arkadaşlarımızında...

Ps:At yarışı veya sayısal,iddaa ile ilgili bir yazı göremedim ben,sen nerden çıkardın?
1. si soruları kim yazıyo derken küçümsediğimi
yada saçma olduğunu kastetmedim ki sonundaki smileydende anlaşılıyor.

2. si o cümlede konuda iddaa ile ilgili birşey olduğunu belirtmedim ki zaten çoğu üye arada sırada mesajının sonuna o anki ruh haliyle ilgili bir cümle ekliyor,bende bunda bir sakınca göremedim nedense. Ama anlaşılan o kadar kişi arasından bitek senin gözüne battı :think: ?

Eğer gerçekten konunun yönünü değiştirdiğine yada o konu hakkında bir cevap beklediğime inanıyorsan mesajı editler silerim o yazıyı ?

Cant KiLL Me demiş ki:
ConsTanTine demiş ki:
Cant KiLL Me demiş ki:

1. si soruları kim yazıyo derken küçümsediğimi
yada saçma olduğunu kastetmedim ki sonundaki smileydende anlaşılıyor.

2. si o cümlede konuda iddaa ile ilgili birşey olduğunu belirtmedim ki zaten çoğu üye arada sırada mesajının sonuna o anki ruh haliyle ilgili bir cümle ekliyor,bende bunda bir sakınca göremedim nedense. Ama anlaşılan o kadar kişi arasından bitek senin gözüne battı :think: ?

Eğer gerçekten konunun yönünü değiştirdiğine yada o konu hakkında bir cevap beklediğime inanıyorsan mesajı editler silerim o yazıyı ?
1.Ben sana küçümsüyorsun yada saçmalıyorsun diye bir söz çıktımı ağzımdan hayır...
2.Kullandığın cümleler başlıkta kupon ile ilgili bir yarışma varmış gibi geldi bana...Ruh halini böyle önemli başlıklarda belirtmezsen seviniriz. :muck:

Yok çok ciddi söylemişsin bunlar bunlar yazıyor diye,hani ben onları küçümseyip öyle yazmışımda sende beğenemedin mi demişsin gibi, yada ben öyle anladım,yanlış anladıysak affola :muck:

2. si neyse uzatmayalım editliyorum mesajımı :think:

Cevaplayalim bakalim ^^

Sevgilime g-string mi tangami alirim denmis,düsünmeye gerek yok g-string...
Hatta yilbasinda ugurlu olsun diye kız arkadaşlarıma(sevgili değil) aldım bi ton para bayılıp ama hiçbirinin giydiğini görmedim :(

Diger sorularada şöle çabucak cevap verelim.

Silkroadda en sevdigim karakter battle bard
3 parça sos düsürmüslügüm var.
Legendlar en yakin zamanda ksroyu yakalamali ve yeni bir irk gelicekse en kisa zamanda gelmeli.Insan bi sürü sonra hep ayni seyler sikiliyor.
Hayir hiç 80 charim olamdi,bota karsi birisiydim :D Yüksek lwl; 64 lwl wizard,53 lwl warrior ve ilk charim olan 46 lwl bowmanim vardi.
Garment, shoulderlar çok hos
Her zaman sevdigim,ama hiç kasamadigim, glavier.Full str fire glavier
1000 rahat olmustur
6
Counter'i her online oyundan çok severim.
Bu yaptigim röportaj bile büyük bir fark
drotalion,sayesinde clientlessla char kasip millete satiyor para yapiyorum 7-8YTL :D
Nothing
Silk satislari heryerde olan birsey ve artik biri bir yerden almaya alistigi zaman ordan vazgeçemiyor.Ama aracilik,müthis bir olay en azindan insanlari rahatlatmak için.
Son günlerde bi yavaslama var ama normalde yeterince hızlı.Sonuçta çok üye var sitenin kaldırması zor
Nothing
FB FUN CLUP,off topic,korku,spor aktüel
eger extraloob su yarisma olayi ile JM yetkilileriyle konusur sohbet ederse çok büyük yerlere gelir.Eh zaten büyük bir yerdesiniz.
Bilgili mod,managerler,admiler
Kesinlikle
Nothing

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt