1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Ey DSL


 1. KozmonoT

  KozmonoT rank8

  Kayıt:
  3 Eylül 2007
  Mesajlar:
  230
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Kahramanmaraş
  Limitli ADSL kullanıcıları için harika bir kota bilgilendirme programı...

  Sıradışı bir görünüm, kolay kullanım, mükemmel hız, fatura hesaplama, geçmiş dönem transfer bilgileriniz... tüm bunlara kolayca ve üstelik güvenlik kodu girmenize gerek kalmadan erişebileceksiniz.

  Program sayesinde kullanım bilgilerinizin tüm ayrıntılarına, aylara göre dağılımına, ayrıntılı olarak aylara göre kullanım grafik bilgilerine, geçmiş dönem fatura bilgilerinize ve güncel fatura bilgilerinize kolayca ve anında ulaşabileceksiniz.

  Program size güncel kota kullanımınızı, kalan kota kullanım hakkınızı hem grafik olarak raporlayabilir, hemde aylara göre dağılımını kolayca ve anında önünüze getirebilir.

  Programı diğer benzerlerinden ayıran birçok özelliği var bunların başında Türkçe ve Ücretsiz olması geliyor. Ayrıca güvenlik kodu girmenize gerek kalmadan kota bilgilerinize erişim sağlayabilmeniz de programı vazgeçilmez kılan özellikler arasında.

  http://www.tamindir-depo.com/dosyalar/a ... 2.0-xp.rar

  NELER YENİ?
  Türk Telekomun yeni ADSL fiyat tarifelerine uygunluk.
  Kullandığınız Kota miktarını hazır tarife listesinden seçebilme.
  İsteğe bağlı olarak kota miktarını serbestçe belirleme.
  Diğer ADSL servis sağlayıcılar ile uyumluluk (SmileADSL, SuperADSL).
  Ey DSL! pencerelerinde metin rengi seçebilme.
  Ve dahası...
   
 2. KozmonoT

  KozmonoT rank8

  Kayıt:
  3 Eylül 2007
  Mesajlar:
  230
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Kahramanmaraş
  Evet arkadaşlar Ey DSL! 2.0' da bazı sorunlar çıktığına dair mailler aldım. Ama fazla kişide çıkmadığına şükretmem gerek. Bazı bilgisayarlarda "Download ve Upload bölümü çalışmıyormuş".
  Sebebi basit aslında. Eğer Windows XP son güncellemeleri içermiyorsa bu durum oluşmakta maalesef. Ey DSL! 2.0, Windows XP içinde bulunan bir "Ağ İzleme Sürücüsünü" otomatik olarak kurmaya çalışıyor. Fakat bu kurulumu yapacak olan "driver.exe" adındaki küçük programcık çalışmıyor. İşte sorun tamamen bu.
  Çözüm sorun kadar karışık değil. Yapmanız gereken sürücü elle yükleyip aktif etmek. Bu tip sorunu yaşayan arkadaşlar Ey DSL! 2.0' da Download ve Upload Çalışmıyor Hatası sayfasını ziyaret ederek resimli olarak çözümü öğrenebilirler. İnanın 1 dakikanızı bile almaz.
  Başka bir çözüm yolu daha var. İyi bir Ey DSL! kullanıcısı olan Yaşar Demircan arkadaşımız aynı sorunu yaşıyormuş ve kendi kendine bir çözüm üretmiş. Açıkçası benimde aklıma gelmemişti. Eğer Windows XP de sorun yaşıyorsanız ilk önce WinPCap Paket Yakalama sürücüsünü kurun (Son sürümünü buradan indirebilirsiniz). Sonrada Ey DSL! 2.0 Vista sürümünü Windows XP üzerine kurun. İşte bu kadar. XP üzerine kurulan Ey DSL! 'den pekte farklı değildir. Tüm özellikleri kullanabilirsiniz.
  Unutmadan şunu da belirteyim. Ey DSL! 2.0 için yapılan temaların tamamı her iki işletim sistemi içinde geçerlidir. Hem Windows XP hem de Windows Vista sürümünü kullananlar diledikleri temayı kullanabilirler. Galiba biraz yanlış anlaşılma oldu.

  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
  - Resim Silinmiş.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017