@Fre3sTyLe
Milano ile iletişim kurabilsem çeviri ile ilgili bir çok harika fikirlerim var ^^ Gözüm yükseklerde ve daha çok çalışacağım. İsmim yazacak projelerde emeği geçenler listesinde. Gerçekten fikir sahibi kimse harika düşünmüş.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Black Sniper demiş ki:
@Fre3sTyLe
Milano ile iletişim kurabilsem çeviri ile ilgili bir çok harika fikirlerim var ^^ Gözüm yükseklerde ve daha çok çalışacağım. İsmim yazacak projelerde emeği geçenler listesinde. Gerçekten fikir sahibi kimse harika düşünmüş.
-Milano'ya pm yoluyla ulaşabilirsin.Dikkate alacaktır eminim.
-Bu projede fikir sahibi benim.
-Diğer arkadaşlarda en az benim kadar bu konunun sahibi.

:kalp:

@Fre3sTyLe
Tebrik ederim çok güzel bir proje olmuş. Yeni projelerin olursa yanında çalışmaktan mutluluk duyarım :muck:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ZuzZu demiş ki:
Tebrikler..Güzel İlkler Güzel Bir Hazırlama Tavsiyem Ortalayın Konuyu ^^ Daha Çekici Olacaktır
Denedik ciğerim hepsini denedik olmuyor ^^ En uygunu şuanki hali ..

eski banner'ı gördüm de, çok eskiye gidiverdim. her şeyin ilki güzeldir aslında..

ps: demin üye oldum ama sitenin ilk üyelerindenim.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas

Ödül de ödül hani, 5m :mrgreen:
Şimdi az bir para gibi geliyor ama zamanında kasarken pot harcamayayım da para gitmesin diye hp-mp azaldığında oturduğumu bilirim :curtain:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:

Şimdi az bir para gibi geliyor ama zamanında kasarken pot harcamayayım da para gitmesin diye hp-mp azaldığında oturduğumu bilirim :curtain:

O zamanlar büyük paraydı 5m ..

oofff off o para bende olacaktı zamanlarıydı ve biz bu parayı ödül olarak veriyorduk :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:

sorma kuzum o zamanlar 1m borç alamazdık kimseden bot yok bilgi yok gold yok satan yok yabancı sitelerden 1-2 tanesi var ki onlarda 3-5m zor satıyorlar hey gidi heyy harbiden çok oturdum bende yerlerde lvl 52'ye kadar elle kasmışlığım vardır :coffee:

extraloob demiş ki:
Wax Whine demiş ki:

sorma kuzum o zamanlar 1m borç alamazdık kimseden bot yok bilgi yok gold yok satan yok yabancı sitelerden 1-2 tanesi var ki onlarda 3-5m zor satıyorlar hey gidi heyy harbiden çok oturdum bende yerlerde lvl 52'ye kadar elle kasmışlığım vardır :coffee:
Ah abi ah anılarım canlandı şimdi.Zamanında 9 saat arkadaşlarla pc başından kalkmazdım.32 Lw 'den ancak 33'e kasabilirdim.Bir guildiiz vardı ki tadından yenmiyordu.Serverde sadece 2-3 tane 70 level var .Biz 60 olmak için yırtıyoruz.Uff o zamanlar için herşeyimi verirdim.

Absence

Wax Whine demiş ki:

bro ne diyorsun o yarisma icin uye oldum ben foruma :twisted:

Yukarı Alt