Eskiden bir index vardı şimdi direk foruma atıyor bu bolumde bot multi client global başlıklar vs :mrgreen: :uyku:
- Resim Silinmiş.

Screamadle'ın ilk nick'inin gony oldunu örendik bu arada :mrgreen: :mrgreen:
bknz : sağ orta kısımdaki verilen reklam 5m 3m 1m gold'lar karşılığında yarışma yapılıp index'e koyuluyor şimdi resim yarışması düzenlicem kazananada 5m vericem diyene sana 20m verelim bidaha bu siteye uğrama diyolar wallahi :mrgreen: (sitenin nasıl geliştiğinin kanıtı)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Zuhahaha fil'i resleyin sonsuz defa kullanın kim yazmıştı bunları ya zuahahaha xD

Oradaydım.Ben de yaşadım o günleri.Her gün değişen her gün gelişen bir extraloob var karşımızda.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle asla değişmeyen bir nicktir kuzenim olur kendisi, lakin gonyometre şuradan çıktı pacific serverda başlayacağız ben ve ekibim tanındığı için hepimizin nickleri çalınmıştı ben hariç ben erkenden girip nickimi almıştım bu yüzde pacificte screamadle gonyometre nicki ile oynamaktadır nicki de ben bulmuştum bkz. http://tr.wikipedia.org/wiki/A%C3%A7%C4%B1%C3%B6l%C3%A7er

ünivde çok kullandık bu madencilikte fazlasıyla kullanılan açıölçer gonyometre'yi :sfff:
200px-Protractor_katomierz.jpg

bi aralar tbot crackti onun için extralooba üye olmuştum :D süperdi ozamanalr charı elimle kasardım asla sıkılmasdım şimdi çok sıkıcı botsuz olmas:D

Liu

rank8
Ben buraya Nisan ayında üye oldum bir arkadaşımın bana tavsiyesi üstüne
muabbeti aile ortamı dostlukları çok sıcak geldi siteye bağlandım...

Bu site bu durumlara kolay kolay gelmedi ne zorluklar yaşadı nasıl yoktan var oldu şöyle bi düşünüyordumda çok düşündürücü ya ama bağzıları sitenin temellerini çok salladı...

Okuldan gelir bilgisayar ı açar ve hemen sitenin başına geçerdim sıkı dostluklar edindim bu siteden herşey için çok teşekkürlerimi sunuyorum üstlerime...

Ve sizler dostlarınızı savunmazmısınız ?
Savundum fakat dilim biraz sivrilince uzunluğu alındı...
Bencede doğru bi davranıştı sadece ikimiz yoktuk bu ortamda yüzlerce insan paylaşıyordu bu ortamı...
Fakat üstlerden biri ya o dostunu seçersin yada bizi böle bürümez değince sert çıktım biraz saçmaladım
he şimdi siz diyorsunuz ne alaka şimdi

Burdan çıkacak sosyal mesaj:
Dostlarınızı koruyun ancak savgı çerçevesinde...

Bu arada kimileri gitmiş kimileri gelmiş görmeyeli site çok değişmiş inş eğleniyorsunuzdur...

Ps:Beni pek tanıyan olmaz da bu zamanda sitede bulunanlardan ^^

Mart-Nisan gibi sadece sitenin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak için üye olmuştum,sonra bi hoş geldi buranın ortamı,dışarıdan gelince chardan önce sitenin durumuna bakardım.Son zamanlarda brz kestik ilişkiyi ama 40'ima geldiğimde bırakmmam burayı :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@Judgement,

güzel yazmışsın öncelikle çok teşekkürler, bir site değil bir aile burası gerçekten ayrıca dünya üzerinde ne kadar bilgi varsa ufakta olsa buraya geliyor ve yorumluyoruz kendimizce bizi güzel yapan da bu zati kendi fikirlerimizle herkes bilgileriyle birşeyleri paylaşıyor böylesine güzel bir paylaşım ortamında kavga etmek saygısızlık yapmak sevgiyi unutmak gerçekten gereksiz ki bunları ileride daha güzel anlayacaksınız.

@Torquel,

buradayız hacım 40a kadar aynen devam sonrasında google amca devam ettirir herhalde :P

Yukarı Alt