Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Heyecanlı Üye
Forumu MSN türü birşey zannetmektedir.Bir mesaj yazdığında anında cevap gelmesini bekler.Aksi takdirde "up" "adminnnnn" gibi kelimeler kullanır.Forumların vazgeçilmez üyelerindendir.

Her olaya bir cevap Üye

Her olay hakkında bir fikri vardır.Yanlış olduğunu bilse bile o fikri savunur.

Canım cicim Üye
Samimi olduğu ve ya olmadığı herkese enteresan hitap şekillerinin adamıdır."Şekerim canım" gibi kelimeler kullanmayı çok sever.

Ben de yaparım Üye

Yapılan şeyleri çok basit sanar ve kendinin herşeyin üstesinden geleceğini düşünür.Her konunun eksiklerini arar.Çoğu kişi ona kıldır.

Negatif Üye
Her konuya olay çıkarmak için girer ve konu sahibiyle kavga eder.Her konuyu eleştirebilme özelliğine sahiptir.

Aradığını bulamayan Üye

Bu üye türü aradığını bulamaz ve genelde konu açar.Açtığı konudan sonra bir anda Heyecanlı Üye'ye dönüşür.

Bilgili Üye

Herkese yardım eder ve genelde herkes ile arası iyidir.Bilgisini kullanmayı iyi bilir.

Kayıplarda Üye

Bu üyenin nerede olduğunu kimse bilemez.Üye olduktan bir süre sonra ortadan kaybolur ve ama birgün geri gelecektir.

Ban Üye
Bazen forum etiğine aykırı davranır ve banlanır.Fakat niçin banlandığını öğrenmek ister.Bir gelişmiş türü de vardır.Forumda argo küfür kısaltması yada direkt küfür eder.Doğal olarak banlanır hemen ardından yeni üyelik ile "hemen banlayın dimi" konusu açar.

Anti Üye

Özellikle Extraloob forumu için geliştirilmiş üye türüdür.Bu foruma üye olur tüm başlıkları takip eder ama extraloob'u hiç sevmediğini çok kötü bir forum olduğunu söyler.Tam bir fiyaskodur.

@eHia​

Geçerken uğrayan üye
"Linkleri görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir" yazısı üzerine mecburen üye olan üyedir. Bilemez ki bir daha ayrılamayacağını :P

Yeni nesil üye
Emo akımının extraloob'a taşmış üye versiyonudur. Dilinin Türkçe'miz ile uzaktan yakından alâkası yoktur.

Bilimsel Üye
Her konuya verecek bilimsel nitelikte bir cevabı olan üyedir. Yaklaşım tarzı normal üyelerden farklıdır ve genelde sıkıcı üye tipidir (Geyiği hiç çekilmez :P )

Ağzı Bozuk Üye
Geyik amaçlı da olsa ağzını tutamayan ve uyarı alan hatta banlanabilme ihtimali olan , umursuz üyedir. Yetkilileri çok uğraştırır.

Dikkat isteyen üye
Foruma normalden farklı nickle , avatarla veya imzayla üye olup kendini tanıtma amacı içerisinde olarak dikkat çekmeye çalışan üyedir. Seviliyor olduğunu düşünselerde palyaçodan farkları yoktur. Bir nevii forum palyaçosu.
NOT: Eğlence amaçlı açılmıştır.Kimse üzerine alınmasın.Alıntı değildir :P

Takımı
Galatasaray
Aradığını bulamayan Üye
Bu üye türü aradığını bulamaz ve genelde konu açar.Açtığı konudan sonra bir anda Heyecanlı Üye'ye dönüşür.
ahahah pokemondaki gibi evrim mi geçiriyorlar :P

ps: Ellerine Sağlık :beer:

Fre3sTyLe demiş ki:
Heyecanlı Üye
Forumu MSN türü birşey zannetmektedir.Bir mesaj yazdığında anında cevap gelmesini bekler.Aksi takdirde "up" "adminnnnn" gibi kelimeler kullanır.Forumların vazgeçilmez üyelerindendir.

Her olaya bir cevap Üye

Her olay hakkında bir fikri vardır.Yanlış olduğunu bilse bile o fikri savunur.

Canım cicim Üye
Samimi olduğu ve ya olmadığı herkese enteresan hitap şekillerinin adamıdır."Şekerim canım" gibi kelimeler kullanmayı çok sever.

Ben de yaparım Üye

Yapılan şeyleri çok basit sanar ve kendinin herşeyin üstesinden geleceğini düşünür.Her konunun eksiklerini arar.Çoğu kişi ona kıldır.

Negatif Üye
Her konuya olay çıkarmak için girer ve konu sahibiyle kavga eder.Her konuyu eleştirebilme özelliğine sahiptir.

Aradığını bulamayan Üye

Bilgili Üye

Herkese yardım eder ve genelde herkes ile arası iyidir.Bilgisini kullanmayı iyi bilir.

Kayıplarda Üye

Bu üyenin nerede olduğunu kimse bilemez.Üye olduktan bir süre sonra ortadan kaybolur ve ama birgün geri gelecektir.

Ban Üye
Bazen forum etiğine aykırı davranır ve banlanır.Fakat niçin banlandığını öğrenmek ister.Bir gelişmiş türü de vardır.Forumda argo küfür kısaltması yada direkt küfür eder.Doğal olarak banlanır hemen ardından yeni üyelik ile "hemen banlayın dimi" konusu açar.

Anti Üye

Özellikle Extraloob forumu için geliştirilmiş üye türüdür.Bu foruma üye olur tüm başlıkları takip eder ama extraloob'u hiç sevmediğini çok kötü bir forum olduğunu söyler.Tam bir fiyaskodur.

NOT: Eğlence amaçlı açılmıştır.Kimse üzerine alınmasın.Alıntı değildir :P

Herkez geçiri bunları zaten röpörtajlara bakarsanız çoğukişi kaylırda üye sıfatıyla gelmiştir buraya :lol:

BaSoryong

Buralıyım
güzel olmuş ellerine sağlık bir nevzede olsa bizi gülümsete bildin :muck: :kalp:

Neverex

Bilgiliyim
güzel olmuş furkancıgım ellerine saglık zeka kıvılcımları gördüm sende ^^ :muck: .

yazılarını okurken gerçeklerin tıpkısını yazmışsın ve insan içinden gerçirirken,aynen öyle der şahsen ^^
ben dedim mesela :curtain:

Gameworld

Bilgiliyim
Heyecanlı Üye
Bakmayın belli etmem ama az yapmamışımdır 1 dakika içerisinde defalarca sayfa yenileyi 8)

Brooklyn

Buralıyım
süperler bro :lol: bunlarda benden olsun , aklıma gelen 3-5 tip :P

Geçerken uğrayan üye
"Linkleri görebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir" yazısı üzerine mecburen üye olan üyedir. Bilemez ki bir daha ayrılamayacağını :P

Yeni nesil üye
Emo akımının extraloob'a taşmış üye versiyonudur. Dilinin Türkçe'miz ile uzaktan yakından alâkası yoktur.

Bilimsel Üye
Her konuya verecek bilimsel nitelikte bir cevabı olan üyedir. Yaklaşım tarzı normal üyelerden farklıdır ve genelde sıkıcı üye tipidir (Geyiği hiç çekilmez :P )

Ağzı Bozuk Üye
Geyik amaçlı da olsa ağzını tutamayan ve uyarı alan hatta banlanabilme ihtimali olan , umursuz üyedir. Yetkilileri çok uğraştırır.

Dikkat isteyen üye
Foruma normalden farklı nickle , avatarla veya imzayla üye olup kendini tanıtma amacı içerisinde olarak dikkat çekmeye çalışan üyedir. Seviliyor olduğunu düşünselerde palyaçodan farkları yoktur. Bir nevii forum palyaçosu.

EmmaW

Canım cicim Üye
Bu üyeyi biyerden biliyorum ama.. :lol: :buddha:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
eHia demiş ki:

Geçerken uğrayan üye

Yeni nesil üye

Bilimsel Üye

Ağzı Bozuk Üye

Dikkat isteyen üye
Ekledim bro :twisted:

Brooklyn

Buralıyım
Fre3sTyLe demiş ki:
eHia demiş ki:

Geçerken uğrayan üye

Yeni nesil üye

Bilimsel Üye

Ağzı Bozuk Üye

Dikkat isteyen üye
Ekledim bro :twisted:
:muck: :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Emma W. demiş ki:
Canım cicim Üye
Bu üyeyi biyerden biliyorum ama.. :lol: :buddha:

meeee :mrgreen: :twisted:

Yukarı Alt