joysro

Takımı
Galatasaray
geym
uye oldum ama nasıl basvuru yapcaz anlamadım gırıs yap dedım bısey cıkmadı bıze ulasın sekmesıne tıkladım yıne bısey cıkmadı anlamadım nasıl domaın basvurusu yapabılırz buraya.
Silkroad.web.tr

Buradan ulaşabilirsin , istediğin alan adını söyle ilgilensinler.

Siteye de müdahale ettim , artık üye olup giriş yaptıktan sonra Domain al deyip istek gönderebilirsin.

Son düzenleme:

Dj-PiRaNa

Fenerbahçe
Server
Flora
Takımı
Fenerbahce
bende yakında server açıcam açmadan tanıtım yapamadıktan sonra ne anlamı var bunun çok saçma.

Takımı
Galatasaray
bende yakında server açıcam açmadan tanıtım yapamadıktan sonra ne anlamı var bunun çok saçma.
Empati kurmadan düşününce saçma demen normal.

Her ay yüzlerce kişi server açmayı düşünüyor , gidiyor kıytırık bir facebook sayfası açıp hemen reklama başlamaya çalışıyor. Üzerinde hiç emek yok , para yok. Bu serverlardan kaç tanesi gerçekten açılıyor ? En fazla beş tanesi. Haliyle onlarca çöp konu açılıyor , gerçekten insanların işine yarayacak 5 tane konu oluyor...

Bu işi ciddiye alan adam gider , 10 tl verir domainini alır sitesini açar , logosunu koyar. Bunu yapmak istemiyorsa da 3-4 günlük sigara parasını ayırır , sabit konu alır yine reklamını yapar. Hiç bir emek verilmeyen , yatırım yapılmayan serverın burada konusunun olmasına gerek yok , 2 güne batıyorlar zaten.

Yukarı Alt