Spare_

Bilgiliyim

acısı ile tatlısı ile iyisi ile kötüsü ile tam bir yıl oldu. Bu bir yılda extraloob.com sayesinde kendimi çok geliştirdim. İnanın buna kendim bile inanamadım geçmişe bakıp düşündüğümde ne kadar çocukmuşum diyorum. Fakat bakıyorum ki bana yapılan öneriler , uyarılar ile kendimi geliştirmişim. Bunu ben bu aileye bu siteye borçluyum. Ben hep burada olacağım daha kaç seneler göreceğim tahmin bile edemiyorum...

üyelik tarihime bakmayın benimde 3. senem oldu belkide daha fazla :kalp:

ps : hayırlı olsun miraçım hep beraber nice seneler görmemiz dileğiyle :muck:

love extraloob :kalp:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Spare tebrikler dostum :muck:
Arcadia demiş ki:
üyelik tarihime bakmayın benimde 3. senem oldu belkide daha fazla :kalp:

ps : hayırlı olsun miraçım hep beraber nice seneler görmemiz dileğiyle :muck:

love extraloob :kalp:
Site daha 3. senesine girmedi sen nasıl 3. seneyi doldurdun :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Spare demiş ki:

acısı ile tatlısı ile iyisi ile kötüsü ile tam bir yıl oldu. Bu bir yılda extraloob.com sayesinde kendimi çok geliştirdim. İnanın buna kendim bile inanamadım geçmişe bakıp düşündüğümde ne kadar çocukmuşum diyorum. Fakat bakıyorum ki bana yapılan öneriler , uyarılar ile kendimi geliştirmişim. Bunu ben bu aileye bu siteye borçluyum. Ben hep burada olacağım daha kaç seneler göreceğim tahmin bile edemiyorum...

nice yıllara canımcım çok anlamlı olmuş pasta canımsın :muck: :kalp:

biz ingiliz aristokrat ailesiyiz ve hepimiz elite insanlarız görüşümüzle duruşumuzla saygımızla sevgimizle ve bilgimizle bu yüzden buradayız ben sizlerden birşey alıyorum siz bizlerden birşeyler alıyorsunuz ama şunu asla unutmayın ileride bir işe girdiğinizde ben extraloob.com'da yetiştim ne projelerde bulundum iyiki de bulunmuşum diyeceksiniz iş yerinde size verilen her projede ve işler o kadar basit gelecek ki çünki siz takım oyuncususunuz ve bunu asla kimse değiştiremeyecek hepinizi gerçekten çok seviyorum :muck: :buddha: :kalp:

Yukarı Alt