Extraloob ailesine çok teşekkür ediyorum. Çünkü her konuda yardımımıza koşuyorlar. Siteye girdiğimde asla sıkılmıyorum. Eğlendirici içerik ve yarışmaları var. Hiç bilmediğimiz bi konuda hemen bilgi ahibi olabbiliyoruz. Bilgilendiri bir içeriği ve geniş arşivi var. Böyle bir site hazrladıkları için tüm extraloob ailesine sonsuz teşkkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum...

Midbroke

Bilgiliyim
O yüzden buraya Türkiye'nin en büyük Silkroad bilgi paylaşım platformu deniliyor ^^.

Mr.Isyaturu demiş ki:
Extraloob ailesine çok teşekkür ediyorum. Çünkü her konuda yardımımıza koşuyorlar. Siteye girdiğimde asla sıkılmıyorum. Eğlendirici içerik ve yarışmaları var. Hiç bilmediğimiz bi konuda hemen bilgi ahibi olabbiliyoruz. Bilgilendiri bir içeriği ve geniş arşivi var. Böyle bir site hazrladıkları için tüm extraloob ailesine sonsuz teşkkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum...

İmlan aşırı derecede zayıf olsada parmak bastığın nokta çok muhim :mrgreen: .Exl paylaşımlarıyla , eğlence alanlarıyla ve arkadaşlık ortamıyla bulması zor bir platform :coffee:

Asıl biz teşekür ederiz,bizi tercih ettiğin için.Çok tatlı bir başlık olmuş :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkürler güzel bir başlık ve içerik olmuş tadını çıkartman dileğiyle.

Yukarı Alt