extraloob demiş ki:
şimdi açacağım ağzıma da gel sen dolayayım ben boynuna gel gel anladın nereye geleceğini tospaya bak.

o dönem öyle girdik olaya ne bilelim dünyanın boyutu farklıymış international düşünemedik Razz
Azuhahahaah muhahahaa ne kuyruk acısı varmış adamın be tamam baba üzülme nwo ile herşeyi telafi etmiş oldun geçti artık sakın ol ateşli akıncım benim :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hiç sormamış hiç değinmemiş ol hacım sen konuya capişşş kahvekeyfi

Beijo

Bilgiliyim
herkes adamın grantname yi yanlıs anlıyor extra bence bi acıklama yap :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Factory Company United Kingdom The God..

Bi daha Okan'ın grant name'i sormayın yaw nedir adamın çektiği bu grantname'den.. :lolmuch:

Jigsaw

Aileden

Ahuhaha bu anı da benden görünce koptum. Tiger Girl's tanga zumuhaft.. Razz Harbi çılgınsın Okan.. Uruchi's Boxer da var.. Lord Yarkan's Condom, Isyutaru's dildo eksik..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:

Ahuhaha bu anı da benden görünce koptum. Tiger Girl's tanga zumuhaft.. Razz Harbi çılgınsın Okan.. Uruchi's Boxer da var.. Lord Yarkan's Condom, Isyutaru's dildo eksik..
hacım biz oyun oynarken zevk almasını biliyorum paldır kültür kastırmıyoruz çocuğu hedef koyuyoruz önümüze ehehehee :lolmuch: :mrgreen:

oraya bir don astırmak için 5 saat tg beklediğimizi biliriz :mrgreen: extrabeer

Jigsaw

Aileden
Jigsaw demiş ki:
Factory Company United Kingdom The God..

Bi daha Okan'ın grant name'i sormayın yaw nedir adamın çektiği bu grantname'den.. :lolmuch:
extraloob'un size hesap vermekle yükümlü olduğunu sanmıyorum.. Wink

A

Anonymous

Guest
düzgün konuşsana sen ya ne oluyo len filan.hayır sorduğumuz soruda bi anormallik olsa neyse.hem sen niye konuşuyorsun ki. sonuçta unique kesmek o kişide bi anı yaratır. başlıkta extraloob ve anıları. işinin olmadığı yerede hemen atlama

FearLess017 demiş ki:
düzgün konuşsana sen ya ne oluyo len filan.hayır sorduğumuz soruda bi anormallik olsa neyse.hem sen niye konuşuyorsun ki. sonuçta unique kesmek o kişide bi anı yaratır. başlıkta extraloob ve anıları. işinin olmadığı yerede hemen atlama
Bak.Adamı hasta etme sus tm.Ö.m at diom ö.m.Genele yazınca butun foruma acık bisey olur.Herkesin cevap hakkı vardır.okey mi?

A

Anonymous

Guest
sen kimsin de emir veriyon ya lafa bak özel msjdan yaz diyosam özel msjdan yaz. dert mi sana. ben buraya yazıcam. sen yazacak oldun mu sen git özel msjdan yaz. herkesin cvp hakkı vardır dediğine gelince ben foruma yönelik bi soru sormadım. kişiye özel bi soru sordum yani cevabı tek verebilecek olan kişi okan abi. bu durumda konu kapanmıştır.

1)Ben sana öm at diosam öm at demedim.Bir insana emretmekten NEFRET ederim.
2)Kendinle çelişiyosun,ben kişiye ozel bir sey soledim diyorsun.Kişiye ozel mesajlar benim bildigim ö.m'den oluyor.Neyse sen daha iyi bilion demmeki.Eyvallah

Yukarı Alt