Takımı
Galatasaray
su annie kendini alex ich saniyor iste bu yuzden bu server bu halde.. tam bir bronze 8 di

Takımı
Galatasaray
- Resim Silinmiş.
o annieye söyleyin bir ara boost yapayim ona

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
su annie kendini alex ich saniyor iste bu yuzden bu server bu halde.. tam bir bronze 8 di
Adam seni ezdi hala burada direnme çabalarındasın onuda bulucam sanada pm atıcam yeniden kapışın bakalım ben ona güveniyorum 1yıldır tanıyorum kendısini 1hafta gece gündüz oyun atmışlığım var o adam seni ezer ezer istediğin heroyu al :D

En azından adam Sarkolata gibi gg easy v.s demedi :D
Adam usulca takımına bir daha altın var diye falan hemen yeniliriz demeyin ayarım tüm altınlara dedi binevi öneride bulunda fakat siz direk ezme cabaları umarım ömer'e tekrardan yenilmezsin yenilirsen halin kötü yok boost falan diyorsun ya kendine güveniyorsun ya inş yenilmezsin ne diyim ama sanada onada pm atıcam yarın 9da tekrardan 1v1 atarsınız,inş tatmin olmşsundur :))))

Takımı
Seçiniz...
Adamlar üşenmemiş iki kişi birden resim atmış. :mrgreen: Ayrıca ilk el yendiğimizde bizim takımdan kimsede bir şey demedi siz yenince nedense egonuz tavan yaptı anlamış değilim. :mrgreen: Bu arada sarko adama bronze diyorsun ama nedense midde ezdi seni. :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Adam seni ezdi hala burada direnme çabalarındasın onuda bulucam sanada pm atıcam yeniden kapışın bakalım ben ona güveniyorum 1yıldır tanıyorum kendısini 1hafta gece gündüz oyun atmışlığım var o adam seni ezer ezer istediğin heroyu al :D
aga bu senin 1 yıldır oyun atıyor olan halin mi ? :d

Takımı
Galatasaray
Florensia demiş ki:
En azından adam Sarkolata gibi gg easy v.s demedi :D
Adam usulca takımına bir daha altın var diye falan hemen yeniliriz demeyin ayarım tüm altınlara dedi binevi öneride bulunda fakat siz direk ezme cabaları umarım ömer'e tekrardan yenilmezsin yenilirsen halin kötü yok boost falan diyorsun ya kendine güveniyorsun ya inş yenilmezsin ne diyim ama sanada onada pm atıcam yarın 9da tekrardan 1v1 atarsınız,inş tatmin olmşsundur :))))
gg easy falan demedim ben ama o adam tam bir bronzdu sen o adamı çok iyi zannediyorsun çünkü sende bronzsun...

Ben 1yıldır oynuyorum diye hiç bir yerde öyle bi cümle kullanmadım ki ben daha 6aylık oyuncuyum velasıl 6ayın 1bucuk 2ayını dolu dolu oynadım gerisi okul iş v.s derken vakit kalmıyordu hayırdır ? O adama bronz ondan ezildin değil mi yarın herşey belli olucak , bronzsa senin için daha kolay yenmek daha kolay olur değil mi ?? Çık o zaman görelim dostum

Bu mesaj Maddy rumuzlu uyeden alinti yapildi
Maddy demiş ki:
kimse de dememiş ki fırat ne feedlemiş
zed dersi verilir :P
Oyunu veren oda canı sağolsun amaç eğlence keyif almak ama benim zoruma giden ilk oyunda yenildiğimizde birisi cıkıpta noob gg cart curt demedi 2.oyunda sarkola karsıda ve asagı yukarı tum takımları gg wp noobs fln vs. dedi efendıme söyleyim beni kesiyorlar :)) böyle artist artist gülmeler falan bos bos gülünmesine acayip kılım zaten benım zoruma giden bu yenilmişim kazanmısım umrumda degıl ama biz diyoruz yabancı değiler forumdalar @Duygusuzz öyle mı oğulcan sen demedın mı yenilsekte olsun keyfinize bakın yabancı değiller diye dedin biz böyle tepki verirken yenilirken bile gülüyoruz adamlar gg wp diyor noob diyor cart dıyo curt dıyor benım zoruma bu gıdıyor biz onlar yendi diye sevinmiyoruz ama üzülmüyoruzda fakat onlar yendi diye seviniyor havalara giriyor benim zoruma giden bu biz yabancı değil deyip keyfimize bakıyorsak onlarında oyle ezmesi doğru birşey değil sende varmıydın blmıyorum ama neyse uzadıkca uzadı kapansın

Takımı
Seçiniz...
Florensia demiş ki:
Maddy demiş ki:
Oyunu veren oda canı sağolsun amaç eğlence keyif almak ama benim zoruma giden ilk oyunda yenildiğimizde birisi cıkıpta noob gg cart curt demedi 2.oyunda sarkola karsıda ve asagı yukarı tum takımları gg wp noobs fln vs. dedi efendıme söyleyim beni kesiyorlar :)) böyle artist artist gülmeler falan bos bos gülünmesine acayip kılım zaten benım zoruma giden bu yenilmişim kazanmısım umrumda degıl ama biz diyoruz yabancı değiler forumdalar @Duygusuzz öyle mı oğulcan sen demedın mı yenilsekte olsun keyfinize bakın yabancı değiller diye dedin biz böyle tepki verirken yenilirken bile gülüyoruz adamlar gg wp diyor noob diyor cart dıyo curt dıyor benım zoruma bu gıdıyor biz onlar yendi diye sevinmiyoruz ama üzülmüyoruzda fakat onlar yendi diye seviniyor havalara giriyor benim zoruma giden bu biz yabancı değil deyip keyfimize bakıyorsak onlarında oyle ezmesi doğru birşey değil sende varmıydın blmıyorum ama neyse uzadıkca uzadı kapansın
gardaş biz takılırız şakasına ya rahat ol sen kusurumuza bakma bizim

Bu mesaj Crusade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Crusade demiş ki:
Florensia demiş ki:
Maddy demiş ki:
gardaş biz takılırız şakasına ya rahat ol sen kusurumuza bakma bizim
ilk oyunda eğer karşı taraf sakasına takılsaydı 2.oynu oynıcak morali kalmazdı kımsenın bende dahil biz bu forumun her üyesini canımızdan görüyoruz fakat anladım ki tekrardan adamına göre muamele yapacaksın neyse iyi geceler iyi oynadın ayrıca tebrik ederim

Yukarı Alt