Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Biraz Önce Phoenix'teki Şahıs Allah'ıma Kitap'ıma Küfür Etmiştir.. Resimi Bu Siteye Koydum Fakat Küfür Eden Şahısın Moderatör Tanıdığı Olduğu İçin Konu Silinmiştir .. Ve Bu Şahıs Bana Özelden ''Yanlış Site Kendi Çöplüğüne Git Demiştir.'' Extraloob Moderatörlerini Şiddetle Kınıyorum.. Extraloob Admini Moderatör Seçerken Daha Dürüst Olanları Seçiniz Lütfen !

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Adamım ağır ol. Orda gereken açıklamayı yaptım sana.
Daha dürüst olanları seç yazmışsın. Dürüstlükle doğru olanı yapmak farklı şeylerdir. Bunu aklından çıkarma.
Suçlanacak ne var anlamadım ama Burada başka moderatörlere suç atamazsın. Konuyu editleyen, kilitleyen ve silen benim.

Spare_

Bilgiliyim
Bu konuyu silen kimki? Ama bence iyide yapmış derim. Sitede allah'a kitap'a küfür eden bir foto bulunmaması gerekir, ahlak dışı hareket'e giriyor.

O Açıklamayı Yine Yaparsan Sevinirim..Diğer Arkadaşlarıma Söylediğimde Bu Konuyu Oraya Konu Açma Bu Karaktersiz İçin O orda Moderatör Tanıdığı.. Dedi .. AYRICA BU KONUYU HEMEN SILMEYIN LUTFEN AMACIM REKLAM YAPMAK DEĞİL

Ben Ona Kızmadım .. Sildiren Şahıs Bana PM Attı ''Yanlış Site .. Kendi Çöplüğüne Git Demiştir''. Bunun Dürüst ve Doğru Açıklaması Varmıdır Sizce? Resmen Torpil Gibi Birşey..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Açıklamam şuydu:
Link silindi. Dine küfreden cezasını kendi çeker. Buraya koymanın bir manası yok.
Bu arada, herkes bir dine mensup olmak zorunda değil. Bknz. Ateizm. Bu kişinin kendi inancıdır-Allah ile insan arasına biz giremeyiz.

Ayrıca; kimse link falan sildirmedi. Ben kendim ortadan kaldırdım. Hemen buraya yazmanı istiyorum sana kim PM attı? Asla torpil falan yapılmadı.

İnancı Yoksa Saygılı Olabilirdi :) O Şahısın Bana Özelden Yazdıkları Çok Zoruma Gitmiştir..

Bana PM Atan Bu Forumdan ''godless''dir..Ve Bana Karşı Saygısız Laflar Sarfetti..Eğer Bunu o Yalanlarsa Ss Koyabilirim

Bana Oyun Nickiyle PM Atıyor Oyun Nicki ''TATU'' Bu Forumdaki Nicki ''godless''..

5. Bu site üzerinde, siyasi fikir ve görüş tartışmaları, siyasi eylem duyuruları, dini görüş tartışmaları yapılmamalıdır. Bir görüşü rencide etmek, bir görüşe hakaret etmek, bir görüşü savunanlara veya bir dinin mensuplarına hakaret etmek, bu kural kapsamında yasaktır.

RollsRoyce demiş ki:
5. Bu site üzerinde, siyasi fikir ve görüş tartışmaları, siyasi eylem duyuruları, dini görüş tartışmaları yapılmamalıdır. Bir görüşü rencide etmek, bir görüşe hakaret etmek, bir görüşü savunanlara veya bir dinin mensuplarına hakaret etmek, bu kural kapsamında yasaktır.
Ben burda kimseyle Din Kavgası Yapmadım Benim Sorunum ; Bu Forumdaki ''godless'' adlı üye Bana Oyundan PM atarak ''Yanlış Site , Kendi Çöplüğüne Git'' demiştir.. O şahıs Burasını Kendi Sitesi olarak görmektedir..Tanıdıkları Var Diye..Benim Sorunum Budur .

Teşekkürler..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
scoorviel demiş ki:
RollsRoyce demiş ki:
Ben burda kimseyle Din Kavgası Yapmadım Benim Sorunum ; Bu Forumdaki ''godless'' adlı üye Bana Oyundan PM atarak ''Yanlış Site , Kendi Çöplüğüne Git'' demiştir.. O şahıs Burasını Kendi Sitesi olarak görmektedir..Tanıdıkları Var Diye..Benim Sorunum Budur .

Teşekkürler..
Kim bu godless? Çıksın adam gibi karşıma. Kimmiş onun tanıdığı bi çıkıp söylesin!! Burda ben suçlu durumdayım. Onun tanıdığı benmişim gibi gözüküyor. Benim de bi sabrım var ve bu sabır tükendi.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
scoorviel demiş ki:
İsmi Eren .. Ö.M. Atarak Sorabilirsin..
ÖM bana bişey kazandırmaz. Adı üstünde ÖZEL mesaj. Özeli buraya resimlerle koyamam. Çıksın burada söylesin kimmiş tanıdığı. 15 dk. süresi var. Eğer bu süre içinde aradığım cevabı alamazsam bu siteye asla giremeyecek.

Ona PM Attığımda ''Hahaha'' ve Saygısızca Laflar Söyledi..

bundan böyle bu tür konular açan, anında uzaklaştırılacak.
Üyelere fazla yüz vermeye gelmiyor, diğer sitelerde olduğu gibi yönetim ve üye arasına mesafe koyun. Tepenize çıkmasınlar !

burası mahkeme değil, git hakkını başka yerde ara.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
scoorviel demiş ki:
RollsRoyce demiş ki:

Teşekkürler..
Bende pm atayım sana admin babamdır diye inanacak mısın ? Herşeye inanacaksan işimiz var seninle. Forumda küfürlü screen yayınlamak yasaktır , editlenmiştir hiç bir şekildede hak arayabileceğin bir durum yoktur.

Kilit .

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt