Herkese hayırlı forumlar. Bu konuyu açmamda ki amaç forumda lol oynıyan arkadaşları belirlemek ve onlarla iletişim kurmak için. Lol oynıyan arkadaşlar konu altına nick - Server - Level - Varsa Elo (Örn : Arvelenegro - EuWest - 30Level - 1335Elo) olarak mesaj atarsa oyuncu listesine eklerim. İlgisi için şimdiden herkese teşekkürler.

Eu-West Oyuncu Listesi (2 üye)
Arvelenegro - 30Level - 1335Elo
frityus - 30Level - 1075Elo

Eu-Nordic Oyuncu Listesi(2 üye)
Apachiler - 30Level - Elo Yok
NİNCaSu - 6Level - Elo Yok

North America Oyuncu Listesi(3 üye)
FckForFun - 20Level - Elo Yok
Lordzek - 6Level - Elo Yok
MrFluu. - 15Level - Elo Yok

Rookie demiş ki:
Kanka ben yeni basladigim icin bilmiyorumda bu elo ne oluyor? :P
Elo 30lv olunca girdiğin rank maçlarından aldğın puanlar. Belirli bir eloda baslıyosun kazanınca + elo gelıyo kaybedınce -elo gelıyo. 1250+ elo olursan ranked oluyosun.1250- olursan unranked oluyosun nam-ı değer elo hell makara:

frityus demiş ki:
West 30 level frityus
Eklendi. 2üyemiz oldu :thumbsup:

Takımı
Besiktas
Bende oynuyorum ama Pek bişe anlamadım. Çeşitli karakterler ile pvp yapıp Paso öldürülüyorum. 3 lvl oldum galiba. Ama north'mu South'mu bilmiyorum :D

Ciğerciklerim benim;Lol oynuyorum varmı oynamak isteyen??? Her levelde üyelik var.Hatta as sonra bile atabiliriz.Benim hero ayşe arveleson bilir :mrgreen: Çok pis ok atarım.Rekabet seven dostlar bekliyorum.Genelde pot takılırım.Bekliyorum.Artı kafam iyi :mrgreen: :twisted:

NiNCaSu demiş ki:
Ciğerciklerim benim;Lol oynuyorum varmı oynamak isteyen??? Her levelde üyelik var.Hatta as sonra bile atabiliriz.Benim hero ayşe arveleson bilir :mrgreen: Çok pis ok atarım.Rekabet seven dostlar bekliyorum.Genelde pot takılırım.Bekliyorum.Artı kafam iyi :mrgreen: :twisted:
Bro nickini serverını levelini yaz kaydedelim senide. Ordan eklerler oynarız :thumbsup:

Yukarı Alt