_Megadeth_ demiş ki:
Kelime oyununu sen git mahalledeki arkadaşlarına yap! :twisted:
N'oLdu gucunuze gıttı herheaLde. Yada söyLeyecek söz buLamadıgınızdan degıstırdınız yazdıgım yazıyı..
BanLayın istediğiniz kadar banLayın, istediğiniz kadar yazdıkLarımı editLeyin hangi forumda doğruLarı söyLemek forum kuraLLarına haykırı.. Bu kadar yaLaka bi forum üyeLeri ve mod'Ları görmedim arkadaşLar işinize geLince gökLere kaLdırıyorsunuz işinize geLmeyince yerLere vuruyorsunuz...

osiom demiş ki:
Jaysean demiş ki:
_Megadeth_ demiş ki:
o keLimeden böyLe bi kısaLtma neyLere yoL acacagını hiç dusunmemısmı yada 2-3 keLime ingiLizcesi yokmu böyLe bi kısaLma nasıL oLur anLamadım gitti..
İstediği şeyi yazar bizi ilgilendirmez :thumbsup:
nasıl ılgılendırmez allaha kufur edıo resmen bole terbıyasızlık gormedım ben ...
iq'suz mahluk god allah mi demek ?Allahin 90 tane miydi 99 tane miydi hatirlamiyorum hicbirinde tanri kelimesi yok ne ayak ?

_Megadeth_ demiş ki:
koppss demiş ki:
_Megadeth_ demiş ki:
orası öyLe ama baskaLarı tarafından cok rahatsız ediLir bizim gibi meseLa.. :/
Ozgur bir dunyada yasadigimiza gore istiyen istedi yazar sende karisamasin.Biraz ingilizce ogrenin kitab okuyun bu kadar cahil olmayin :!: :!: :!:
1.si ingiLizce biLmediğimi nerden biLiyorsun
2.si özgür ve demokratik bi üLkede yasıyorsak bana hakaret etme hakkına sahip değiLsin
bilmiyorsun o yuzden biliyorum bilsen godla allah arasindaki farki anlardin......Yani bilmiyorsun.Adam hakaret etmemis istiyen istedigini yazabilir konusabilir bu herkesin demokratik hakki.Vede God Allah demek degil bu farki anlamadiniz gitti Factory Company United Kingdom The God

_Megadeth_ demiş ki:
Kelime oyununu sen git mahalledeki arkadaşlarına yap! :twisted:
polemik yaratmaya gerek yok arkadaşım okan abi açıklamış zaten olayı hem türk diye müslüman olduğunu nerden biliyosun herkesin istediğine inanma hakkı var

Yukarı Alt