ben 1,5 yıl önce sro ya yeni yeni başlamıştım hiçbir bilgim yoktu sedece knıght tan el becerisi vardı kendi kendime düşündüm knıght koxp varsa silkroad ta da ona benzer illaki birşeyler vardır
googleden aradım buldum ama buldugum siteye bakmıyordum bile üye ol link gör vardı bende üye oldum sonra faydalı bilgilerin oldugunu fark ettim sık kullananlara ekledim hergün biraz daha bilgi sahibi oldum extraloob sayesinde tşk :thumbsup: extraloob 1,5 yıl önce unutmadıgım topic aklıma geldi de o zaman 10,000 üyeye dogru gidiyoruz topici vardı ilk 10,000 üyeye ödül verilecekti ŞİMDİ 117,000 KÜSÜR OLDU vay bee :headbang:
kimin kazandıgını hatırlamıyorum
SİZLERİNDE EXTRALOOB ANILARINIZI VARSA PAYLAŞIN :popcorn:

Prada

Bu arada senin türkçe öğretmenin kimdi? Bu nasil bir cümle değiştir onu ' extraloob ile nasil tanıştınız ' yap. OSS ye hazirlanicaksiniz ileride cümlede anlatim bozukluğundan tut herbişey var :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Çok uzun be elime yazık. :lol:
walla bro yaz be okuruz couper de sallamış zati tospalar sizi yazın bende okuyayım daraldım v6.0 bitirdi beni reklam anlaşmaları topicler falan uuuuuuu pes09da da manager paf takıma kovdu beni girip bir iki show yapmam lazım ama gol kısırlığı çekiyorum mouse pad ayarları klavyede farklı bende klavye ile oynadığımdan tuşlar aptal yerlerde ve değişmiyor bilen varmı değiştirilmesini :confused1:

2007 nin 17 kasımında kaydoldum ben bu foruma, tabi ozamanlar düşüncelerim çok daha farklıydı herşey hakkında... ozamanlar tek takıntım silkroaddı. silkroad hakkında bilgi almak, yardımcı programlardan yararlanmak için kaydolmuştum bu siteye yaklaşık 6-7 ay post sayım 200 ü geçmemişti bile ama biliyordumki burada ayrı bir atmosfer, ayrı bir koku, ayrı bir tat vardı. Bu siteye her girişimde kendime birşeyler kattığımı keşfettim günlerden bir gün, ve o gün bir söz verdim kendime "Bende karşımdakilere birşeyler katmalıyım" diye, öyle yada böyle düştük yollara gençliğimizde her insanın gibi bizimde ufak tefek hatalarımız oldu. Ahh ahh D.mod olmak için verdiğim uğraşları bir ben bilirim birde Allah, Karşımdakilere birşey katabilme sözünü vereli çok geçmeden bu siteye bağımlı olmuştum... Buradaki o koku, o atmosfer, o tat, büyülemişti beni. Buradaki aile ortamının içinde bulunmak kendimi buradan biri gösterebilmek için elimden ne geliyorsa yapıyordum o zamanlar, benim için dönüm noktası olan tarihse 2 Ağustostur. O günü dün gibi hatırlarım, o günün öğleninde hayatımın en mutlu anlarını yaşıyordum adeta. Kendime yeni bir notebook almıştım, bu benim için özgürlük çanlarının habercisiydi. Derken yeni aldığım pcmin şansına bir başvuru yapmıştım 2 ağustos gecesi saat 3.20 de, ve büyük hayallerle kapattım pcmi ve o gece rüyamda kendimi d.mod olarak görmüştüm, sevinmemin aksine kendime kızıyordum çünkü ondan önceki gün kendime yeni bir imza yapmıştım... İmzamı çok beğenmiştim ama üstünde Extraloob Member yazıyordu. oysaki ben Deneme moderatörüm diye kızıyordum kendime... Sabah 10.30 gibi kalkmıştım bu garip rüyanın etkisinde. (O günde abimin evindeydik) babam abimin notebookunda birşeylere bakıyordu babamdan izin istedim ve hemen siteye girdim. Aktif başlıklara tıklar tıklamaz evde bir çığlık sesi duyuldu. Babam bana salakmısın derken ben ona aldırış etmiyor rengime bakıp sevinçten havalara uçuyordum. Sonunda beklediğim gün gelmişti artık bu ailenin eksiksiz bir parçasıydım. Forumdaki geçmişim tanışma aşamam böyle geçti bundan sonrada birsürü anlatacak anılarım var her rengin tatlı bir duygusu, sempatisi, anısı var benim için. extraloob.com ve bu ortam bana hayatımda büyük değişiklikler yapmamı sağladı, buradan çok şey öğrendim, Artık birsürü konu hakkında söyleyecek laflarım çıkıyor... En basidinden kendimi bir işe yarıyor hissetme duygusu bile bana yetpde artıyor bile... Hayatımdaki büyük gelişmelerde bana yardımcı olan forumdan abilerim bana çok seyler kattı onları iyiki tanımışım ve iyiki hayatıma girmişler benim... Extraloob.com benim hayatımın vazgeçilmezi. Burası benim sanal evim hiçbir zaman buradan gitmeyi düşünmedim ve hiçbir şekilde gitmemde... Sonsuza kadar sizinleyim ve sizinle olacağım.

İyiki varsınız arkadaşlar... :muck:

Saygılarımla;
Black Rain

ahh işte nasıl tanıştığımı anlatıyım derken birden bire döküldü kelimeler elimden tutamadım kendimi, umarım okumasıda yazması kadar eğlencelidir. :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuu canımcım satırı satırına kadar okudum muazzam bir topic olmuş anılarında bir harikaymış ki çoğu şeyini biliyorum bunu da biliyordum ama tekrardan hatırlamak çok güzel oldu ellerine sağlık canımcım mucX :kalp:

Herkes gibi ilk kez bende bot için girmiştim.Tabi daha sonra işin rengi değişiti Photoshop'a ilgi duymaya başladım.Photoshop bölümünde gezerek bir şeyler öğrendim ve imzalar yapmaya başladım.Çok imza yaptım bu arada tabi sağolsunlar beni Ps userliğe layık gördüler.Daha sonra sözlük yazarı diye bir rütbe açıldı ve ben dururmuyum hemen ona da getim çünkü biliyordum ki dil konusunda yeterince iyiyim.Zaman geçtikçe ısınıyordum buraya ve daha sonra imzalar sayesinde bir çok kişiyle tanıştım burada.Bir çok paylaşım yaptım ve artık yetki alma zamanımın geldiini düşünüyodum.Ve başvuru yaptım.Ve d.mod olmuştum.Ama d.mod olmanın sadece denemelik bir şey olduğunu asıl görevin o an başladığını biliyordum hiç durmadan çalıştım.Bir çok konu açtım.Bana denilen her şeyi harfi harfine uygulamaya çalıştım ve Moderatör oldum.Ama modlukla da yetinmedim ve çalışmalara son hızla devam ettim yeri geldi güldük eğlendik yeri geldi ep birlikte ağladık.Bu kadar zaman içinde aramızdan ayrılan bir çok sevdiğim arkadaşım oldu.Onlara üzüldüm ama burayı bırakamıyordum işte.Sonra çalıştım çabaladım ve en sonunda Global Mod olmuştum.Çok sevinçliydim ilk kez Espio söylemişti bana Global Mod olduğumu o sıralar Antalyadaydım ve girme zamanım kısıtlıydı ama global olmuştum kaçar mı. =) Ve global olduktan sonra çizgmi hiç bozmamaya gayret ettim sonuna kadar ve o çizgiyi bozmadığıma da kalpten inanıyorum.Ama Ben Parker'ın da dediği gibi "Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir." Ben son 3-4 aydır çok kötü zamanlar geçirdim.Ve bu sitedeki sorumluluğumla birlikte bana ağır geliyordu ve sonunda kurtuldum sorunlarımdan ve tam anlamıyla buradayım artık ne şekilde olursa olsun I Love Extraloob ve hiç bir yere gitmeye de niyetim yok. :kalp: :muck:

Saygılar , Arctica.

Ben degilde abim bot için girmişti siteye ... Tam askere gitmesine 3 Gün var bi bot indirdi Bot sapa sağlam çalışıyordu .. abim tam askere gittiği gün bot bozuldu :D Bende Bu siteye geldim baktım bot kurulumu download filan yazıordu Tıkladım tıklamaz olaydım :D :D (Esprisi) O günden bu yana kopamıyorum siteden Okuluda bıraktım zaten :( Fuul Time exL I Love exTRaloob

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Valla ben silkroada ilk başlıyorum, ne yapacam ne olacak hiç haberim yok. Arkadaş bana nuker aç nuker aç dedi. Ezik kalmıcam ya yanında :D
hemen charı araştırmaya koyuldum. Ara tara bir abi bana extralooba gir dedi. O nedir acaba dedim yazdım google a. Baktım araştırdım oradan.
Nukerle ilgili baya bi bilgi sahibi olduk. Ama forumu gezerken komik enteresan görseller, sro ss video, off topic vb. şeyler çok ilgimi çekti. Hemen yeni bir acc açtım. (Eskisinin nicki dandikti.) Başladım dolaşmaya. İlk başlarda çok yorum falan yazmadım. Tabi lugatımızdan "eed,nbr,ii, qidelim"
gibi sözler eksik olmuyordu. Baktım herkes Türkçe konuşuyor, dedim ben de konuşurum :D
Hemen huyumu değiştirdim. Dil konusunda hassaslaştım. ama bi sözlük yazarı olamadım :oops: Neyse bir çok gün geride kalmıştı.
Baktım bazı insanların kullanıcı isimleri mavi, yeşil :D Şunlardan biri olmak vardı dedim ve d.mod başvurusu yaptım. Sağolsunlar kabul ettiler, ben de havalara uçtum. Ama o gün d.mod panelinde falan baktım; feedback room var. Dedim napıcam ben bu kadar topic açmadım ki hiç :?
Kabul edildiğim sıralar derslerim bi hayli başımdan aşkındı. Bir yandan feedback room a koymak için topic hazırlamam gerekiyordu. En sonunda karar verdim ve mod. seçildiğim gün okan abiye: "abi ben sadece member olmak istiyorum" dedim. Sağolsun gördü işimi. Ben herhangi bir rütbem olmasa bile bu ailenden olduğumu düşünüyorum. Bu ailedekilerle çok şükür sorunum olmadı şimdiye dek. (Tartıştığım kimse olmuşsa özür diliyorum.)
Aynı zamanda internette ilk burayı gördüm ben beraber ağlıyıp beraber gülen. Bu forumun ortamı çok sıcak. D.mod luk tan ayrıldığım için de şimdi hiç üzgün değilim. Çünkü bir ailede küçük kardeş de olsanız, büyük kardeş de olsanız, yine de o ailenin bir parçasısınız. Bu aile ortamını bana,bize sunan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Silkroad bot için.. Bir program insanı nerelere getiriyor...

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Extraloob ile nasıl yanıştınız? düzelt istersen :thumbsup: Sorunun yanıtına gelirsek oyuna ilk başladığım zeus zamanları guilde biri söylemişti o gün bu gündürde bırakamadım :popcorn: 8)

CoupeR demiş ki:
Bu arada senin türkçe öğretmenin kimdi? Bu nasil bir cümle değiştir onu ' extraloob ile nasil tanıştınız ' yap. OSS ye hazirlanicaksiniz ileride cümlede anlatim bozukluğundan tut herbişey var :starving:
uyarın için saol fark etmemiştim + van da oxford yada lise yoktu ilkokul a kadar gidebildim
26 yaşındayım aşalamana gerek yoktu

ücretsiz softmode için girmiştim bu siteye nereden nereye be ahh eski softmode günleri...

Yukarı Alt