extraloob için çalışmak isterim ama mod başvurusu için bu kadar bilgi gözümü korkutuyor
Kod:
Adınız ve Soyadınız:

Doğum Tarihiniz (GG/AA/YYYY):

Ev Telefonu Numaranız:

Cep Telefonu Numaranız:

T.C. Kimlik No:

E-mail Adresiniz:

Forumda kullanmış olduğunuz hesaplar:

Hangi bölümde görev almayı tercih edersiniz?:

Daha önce görev aldığınız forumlar:

Her gün düzenli olarak internete girer misiniz?:

Bu zamana kadar forumda yaptığınız paylaşımlar neler?:

Sizce bir moderatörün görevi nedir?:

Belirtmek istediğiniz kabiliyetleriniz var mı?: (Photoshop, PHP, Flash vs.)
açıkçası tc numaramı ev telimi vermek istemiyorum üçüncü şahısların eline ulaşması internet aleminde çok kolay

bi de kafamı karıştıran bi şey
Kod:
Hangi bölümde görev almayı tercih edersiniz?:
modların belli bölümleri mi var yetkileri sadece orada mı ben forumu düzenlemeye yönelik çalışmak isterim

biraz aydınlatırsanız exl için çalışmayı çok isterim :kalp:

Vermek istemiyorsan yetkili olamazsın burada bu kadar basit.Eğer güvenmiyorsan zaten burada çalışmak için gereken en önemli şeye sahip değilsin.Hadi güvendin verdin diyelim sanki biz sen göndersen diye bekliyoruz. :sfff:

Ve evet modların yetkileri belli bölümlerde tüm bölümlerde yetkili olmak için Global mod. olmak gerekiyor.

Ozaman ben farklı üyelikle gireyim... İsmim cismim belli olmadan Moderator olayım sitede...

Güven terimi karşılıklıdır arkadaşım...

(bknz: Ablam bize biz ablama ) :wink1:

Şimdi ben işe açıklık getireyim Kobe.

Sen TC kimlik numaranı,ev telefonunu, cep telefonunu vermedin. Sonra sitede esas amacını saklayarak moderatör oldun bi şekilde.

Başladın el altından kötü işler çevirmeye.Char hackleme, çalma, dolandırıcılık yaptın en basitinden. Üyeler sana güvendi, nasıl olsa mod, bişey olmaz.sen de aldın charları, kaçtın. Peki charı çalınanlar ne yapacak? ağzı açık öylece bakacaklar mı? İşte burda biz devreye giriyoruz.

" Sitede zararlı içerik paylaşırsan,seni nasıl bulacağız? Polisler sana nasıl ulaşacak? " sorularının cevabı,senin vermek istemediğin bilgilerde saklı :wink1:

Neden mi o kadar bilgi istiyoruz. Çünkü siteye veya sitedeki üyelerimize, zarar verici davranıştı bulunduğunuzda, zarar veren kişiye daha çabuk ulaşıp, siteye zarar veren kişinin bilgilerini gerekli yerlere ulaştırıp, gerekli cezayı alması için. Korkmayın bu bilgilerinizi, yönetim üst düzeyinde ki kişilerden başka kimse ulaşamaz. Örneğin yönetimden birisi kullandı diyelim, onunda bilgileri sayın adminimizin, dosyaları arasında mevcut. Güvenle başvuru formunu doldurup yollayınız, yeni kişileri yönetimimizde görmek bizleri sevindirir...

peki Mod Başvurusu Sırasında gönderilen bilgileri Ama başvurusu kabul edilmiyen Bilgileri Saklıyormusunuz yoksa Siliyormusunuz...

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Contes demiş ki:
peki Mod Başvurusu Sırasında gönderilen bilgileri Ama başvurusu kabul edilmiyen Bilgileri Saklıyormusunuz yoksa Siliyormusunuz...
Bak dostum. Burası Türkiye'nin en büyük Silkroad sitesi. Sorarım sana, kimden şu zamana kadar mod başvurusu yaptıktan sonra TC kimlik nosunu orada burada kullandığımızı duydun? Kimden telefonlarını arayarak taciz ettiğimizi duydun?
Zaten moderatörlüğükte ilk başta gelen kurallardan birisi de güven :wink1: Karşıdaki bize güvenmemekte ısrar ediyorsa... Bize de güveni veremez :wink1:

peki yetki sıralaması yaparsak nasıl olur yani dmodun ne yetkisi var modun glob modun gibi

Kobe demiş ki:
peki yetki sıralaması yaparsak nasıl olur yani dmodun ne yetkisi var modun glob modun gibi
yetki alanlarında

taşıma,kilitleme,silme,sabit yapma,sabitten indirme,her mesajı editleme vs

asadasfsaf demiş ki:
Kobe demiş ki:
yetki alanlarında

taşıma,kilitleme,silme,sabit yapma,sabitten indirme,her mesajı editleme vs
biliyorumda hangi yetkili hangilerini yapabilir onu tam bilmiyorum

Wax Whine demiş ki:
Dostlar yönetim üyesi olmayı sadece yetkiler için istiyorsanız yanlış yerdesiniz.
onla alakası yok ben sadece merak ettim
ben yönetim üyelerinin her konuya yetişemediklerini gördüm
not:tabii ki yönetimden şikayetim yok

Yukarı Alt