ExtralooB Guildimiz Herkese Hayırlı Olsun

Daha geçen günlerde açılan "ExtralooB" guildimiz şuan 3 level hatta 4 levele çok yakınız. Sitemizin D.Modlarından Guathema (Burak) ile beraber kurduğumuz guilde hepinizi bekliyoruz. Guildimizi felsefesi tamamen yardımlaşma, dost ortamı, güven ve eğlenceden ibaret hepimizin bol bol eğleneceği bu guilde level, sınıf ayrımı yapmadan herkesi bekliyoruz ilk gelen arkadaslarada sürprizlerimiz olacak bunun yanında guildin en sevileni, en çok kasan, en yardımsever gibi anketler düzenleyerek çeşitli hediyeleri arkadaşlarımıza dağıtacağız.

Oyunu eğlenmek için oynuyorsanız kapımız size sonuna kadar açık.

Oyun Nick: MetoveR
AlonePrinces

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
başarılar dilerim guild s atar mısın bir de item mall pls ^^

Guıld görnümü 2 kişyiz şuanda mert ve ben mert yukarda şunu eklemeyi unutmuş guılde 1 2 hafta içerisinde yeterli oyunca gelmezse guild kapatılacaktır,biz extraloob'a ait üyeleri görmek istiyoruz tanıdığımız adamları istiyoruz guıldde daha sıcak daha hoş bir ortam olması için 8)

Guılde gelmek için oyunda AlonePrinces her zaman pm atabilirsiniz teşekkürler

Guathema demiş ki:
Guıld görnümü 2 kişyiz şuanda mert ve ben mert yukarda şunu eklemeyi unutmuş guılde 1 2 hafta içerisinde yeterli oyunca gelmezse guild kapatılacaktır,biz extraloob'a ait üyeleri görmek istiyoruz tanıdığımız adamları istiyoruz guıldde daha sıcak daha hoş bir ortam olması için 8)

Guılde gelmek için oyunda AlonePrinces her zaman pm atabilirsiniz teşekkürler
Guilde katılmak istiyorum oyundan PM atmaya çalıştım ancak oyunda değilsiniz oyun içi nick "EliteBoW" açık olduğunuz zaman PM atarsanız sevinirim. summer1:

ben de union olmak isterim buradan arkadaşlarımla birlikte Resurrection guildini kurduk kapatmamız olanaklı değil ama isterseniz union olabiliriz
Pm: Mephisto RIP iwRn FredyKruger RoyalFlush Mirrors :D illa birisi açıktır ama genelde 20 saat online ız:D

off off anılarım depreşti :P
Meto oynuyorda ben bıraktım Vip'i + guild yeterli bireyin katılmamasıyla kapandı saolun yinede :beer:

Yukarı Alt