Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Uzun süredir afk takıldık artık değilim ve oyuna hızlı bir giriş yaptım artık char'ı kastırıyorum deliler gibi sırf action olacak ve kaleye vuracağım hedefim 2 hafta kadar rütbeleri kasmak ardından kaleye saldırmak ilk vuruşta deneyimsizlikten alamayabiliriz ama 2. vuruşta yıkarım o kaleyi bu bağlamda ocak 2011'de kalede NWO bayrağı dalgalanacaktır 8)

alex görevleriyle başladım önce npc'leri öğretiyorlar bana ahahha lvl 110 olmuşum vali diyor bana yerim valisini apaçi gibi takıldık bunca zaman şimdi valinin elini mi öpreceğiz dedim öpmezsen apisi zor görürsün be yavrum diyince bir ziyaret edelim dedim demez olaydım 80 tane görev verdi yok titi chokunmu hakkında orospu demiş yok smeth kes getir böğrüne sapla diyor uuu işimiz var bu tospalarla neutral1

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
extraloob demiş ki:
ocak 2011'de kalede NWO bayrağı dalgalanacaktır 8)
Evet haber geldi hazırlıklı olun :curtain:

Hayırlı olsun Okan abi ve allah sabır versin diyelim zor iş görevlerle uğraşmak.80 görev varsa ben yapmam heralde görürsem o level'ları. summer7:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
deli gibi kasıyorum APIS görevini aldım mı olayım başlar şimdi sepet sepet görevlerle uğraşıyorum :P

Server
Assos
Takımı
Besiktas
OMG 8O Bro silaha bişey mi oldu senin ? Nowa değil gibi geldi bana resimde ?

Birşey Dikkatimi çekti , O Chardaki HP az değilmi? Benim Lv 109 xbow charımda prem + deville 56k hp warda glavide biraz fazla olması gerekmiyormu :)

PS: Allah sabır versin görevler için :D

Shutetsu demiş ki:
Birşey Dikkatimi çekti , O Chardaki HP az değilmi? Benim Lv 109 xbow charımda prem + deville 56k hp warda glavide biraz fazla olması gerekmiyormu :)

PS: Allah sabır versin görevler için :D
adamda devil sprit yokki bide itemlere blue basmaya korkuyo :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
charda full str mevcuttur az gözükmesi sebebi devil bitti bugünü bekliyorum almak için 62k hp oluyor 8)

bu ss netbook'tan alınmıştır pc'den değil bu yüzden ekran çözünürlüğü ufaktır.

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
charda full str mevcuttur az gözükmesi sebebi devil bitti bugünü bekliyorum almak için 62k hp oluyor 8)

bu ss netbook'tan alınmıştır pc'den değil bu yüzden ekran çözünürlüğü ufaktır.
Rev6 dan baktım onayladım. :mrgreen:

Şaka bir yana harbi harbi NWO un eski günlerini tekrar yaşatma vakti geldi topla elemanları bende gelicektim eTTe yi alıp adamla fiyat konusunda anlaşamadık arıyorum gine güzel bir şey fazla el yakmicak ama Silkroad dan soğumuş artık oyunu bırakıcak birinden almalıyım sanırım nese yeni Lvl hayırlı olsun hacım. :kalp: :muck: :beer: nese:

Yukarı Alt