Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Extraloob.Com Knight Online Bölümü Açılmıştır!

KOL-logo-static.jpg

Uzun süredir firmalardan bize gelen istekler doğrultusunda daha detaylı bilgi ve paylaşım yapabilmek amacıyla sitemizde Knight Online bölümleri açılmıştır viewforum.php?f=374 hepinize çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
exl2014-logo1.png

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hepinize çok teşekkürler güzel bir bölüm olduğu kanısındayım umarım gerektiği gibi kullanılır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Titus Pullo demiş ki:
extraloob demiş ki:
hepinize çok teşekkürler güzel bir bölüm olduğu kanısındayım umarım gerektiği gibi kullanılır.
KO KO KO... Screamy nerdesin hacım. Gözükmüyorsun ortalıklarda gelde konuya bir el at :P
harbi tamm adamını sordun o areste beramusta takılıyordu char adı neydi hah hatırladım TOTEM :beer:

Buraya Aresus gerekli işte ^^ Ben sadece oynadığım kadar (5yıl) bilgi verebilirim xP

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle demiş ki:
Buraya Aresus gerekli işte ^^ Ben sadece oynadığım kadar (5yıl) bilgi verebilirim xP
:buddha:

zati o 5 yılda oynamadığın online oyun yok ki hacım kalitemiz de buradan geliyor işte :muck:

yok sadece KO ya ayırdığım yıl 5 sene, diğer online oyunlarada ayrı bir 5 sene ayırdım :)

bende srodan önce bunu oynuordum malesef 72lvl +550knpli magem vardı ozaman o np baya çok geliyordu herkese hack yedi ve bıraktım :) car diezdeydi Nick ChrsNYC (:

Yukarı Alt