Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gelmiş geçmiş tüm haberlerimizi yayınladık umarım geçmişi ve bugünü tüm çıplaklığıyla hatırlayabilirsiniz 8)

baktıkça eskileri hatırladım onlar daha da eskileri hatırlamamı sagladı :)) anlıcanız bayaa bi eskiye gittim cocukluguma indim be abi :)) sizin sayenizde süpper bir çalışma emeginize saglık..

qUatRoom_ demiş ki:
baktıkça eskileri hatırladım onlar daha da eskileri hatırlamamı sagladı :)) anlıcanız bayaa bi eskiye gittim cocukluguma indim be abi :)) sizin sayenizde süpper bir çalışma emeginize saglık..
:thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yıllardır güzel birikim yapmışım haberleri böyle arşiv yapmak hep hayalimdi uzun ve zor bir projeydi sonunda uğraşıp bitirdik :kalp:

Şu bir gerçek ki buradan önce klavyede ı-i-s-ş-o-ö kavramı bilmezdim.Şimdi bakıyorum ki hızlı vede akıcı bir şekilde 10 parmak kullanır oldum.Galiba EXL adamı değiştiriyor. :buddha:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
NiNCaSu demiş ki:
Şu bir gerçek ki buradan önce klavyede ı-i-s-ş-o-ö kavramı bilmezdim.Şimdi bakıyorum ki hızlı vede akıcı bir şekilde 10 parmak kullanır oldum.Galiba EXL adamı değiştiriyor. :buddha:

işte bana bu yetiyor gerçekten demek ki herkese birşeyleri verebilmişiz ne mutlu bize :buddha: :kalp:

extraloob demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:

işte bana bu yetiyor gerçekten demek ki herkese birşeyleri verebilmişiz ne mutlu bize :buddha: :kalp:
Herşey dışardan görüktüğü gibi değilmiş.Bunu şu anda anlamak güzel.Bundan sonra kaput'u açıp içine bakacam. makara: Ondan sonra EXL farkına devam.Herşeye ve herkeze sonsuz teşekkürler. :kalp:

We love http://www.extraloob.com :kalp: 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Noobcake seni ben onları ekleyene kadar kaç ay gecti farkindasin herhalde ihihihhhh :)))

Yukarı Alt