Takımı
Besiktas
Bayramın üzerinden zaman geçti fakat muhabbet amacıyla böyle bir başlık açayım dedim.

Nasıl geçti bayramınız ?
Neler yaptınız?
Nerelere gittiniz?

Ya da bayram tatili yapabildiniz mi? :!!&%&!

1. ve 2. gün evde pineklemekle geçti. 3. Gün annemle birlikte teyzemlere gittik, dayıma gittik, 1-2 aile dostunu ziyaret ettik ve eve döndük. Ertesi günü sabahtan yakın arkadaşımın silivri'deki yazlığına gittim, gece geç saatlerde eve döndüm. Diğer gün de Kumburgaz'a denize gittik annemle. Sonrasında yoğun çalışma temposuyla hayat devam etti :sfff:

1.gün Anne anneme , baba anneme gittik , 2.gün evde oturarak geçti teyzemler dayımlar falan geldi ve 3.gün uzaktan akrabalar falan derken onun ardından akşamına bayram bitti benim için :rolleyes1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Babamın kabrine gittim sonrasında önemli bir şey olmadı.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:

Başın sağolsun,mekanı cennet,Ruhu şaad olsun.

bayram namazı , ardından bayramlaşma derken , ramazan sonrası hemen acılış yapayım dedım. Sonra bır bakmışım bayram bıtmış o deilde çoçukluğumdakı bayramları ozledım 8)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Bu mesaj Wax Whine rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wax Whine demiş ki:

Başın sağolsun,mekanı cennet,Ruhu şaad olsun.
Çok sağolasın sizler sağolun

Bu mesaj Spartacusss rumuzlu uyeden alinti yapildi
Spartacusss demiş ki:
Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
Bu mesaj Spartacusss rumuzlu uyeden alinti yapildi
Spartacusss demiş ki:
Arife içtim,1.gün içtim ,2.gün içtim , 3.gün içtim.
Ne içtin ? :D
30-35 tane bira içmişimdir . Sadece bira 2 shotta tekila
Dostum bence Kuran-i Kerim aç ve oku Arefe günü içmek günah hemde çok ama çok günah bayram namazından sonra içmek günah değil fakat onu bile yapmamalısın,bak ben izmirde dayımın yanında kalıyordum hergün 6-7 bira haftada 2gün salı perşembe 35lik rakı,hafta sonu cumartesi gecesi bazen jack daniels bazen absolit içiyorduk bazende broadway ' a gidip absinth içiyorduk izmirde oturanlar bilir broadway'i kordonda en iyi barlardan neyse ve ben 3ayda göbek yaptım ve bıraktım sende bırakmalısın bence çünkü günah günah he namaz kılıyor muyum hayır ama içkimide içmiyorum ve izmirden yeniden evime döneli 5 ay oluyor ve ağzıma izmirden geldiğimden beri gram içki koymuşluğum yok koymayıda düşünmüyorum ama yaptığın çok günah arefe günü içilir mi be biladerim aç Kuran-i Kerim oku eğer eskimeyen yazı arapça bilmiyorsanda türkçe meailini oku ama mutlaka oku summer2:

Arife gecesi motor üstünde gece 3lere kadar gezdim, bayram namazına zombi gibi gittim namazı kıldıktan sonra eve gelip gündüz 2ye kadar uyudum. 2den sonra yine motora atladım bi arkadaşla buluştum birkaç kafeye gidip oturduk. Akşam 10da eve döndüm. Geri kalan günlerde çalıştım :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bayramın 1. günü klasik namaz - kabristan ziyareti - bayramlaşma ve ikinci günü direk bizim mübarek 11 aylara devam :D

Hey içki muhabbeti yapanlar; boşuna havalı gözüken içki isimlerini art arda sıralayıp bunları nasıl tükettiğinizden falan bahsederek cool olma çabasına girmeyin burdan hiç havalı gözükmüyorsunuz.

@Florensia; Sen de içme kardeşim ayağına ne kadar içki kültürün varsa döktürmüşsün "vay canına adam ne kadarda çok çeşit içiyormuş" dedik burdan.

İçki içmeyi eğlence, marifet, havalı sanan bir Türk gençliği ortada. Bayramda ne yaptın? İçtim abi, su gibi içtim şunu içtim bunuda içtim üstüne şununla bunu karıştırdım denedim hede hödö..

İçmiş olmayı eylemden sayıp buraya yazıyorsunuz birde..

her zaman olduğu gibi içtik biz arkadaşlarla durmadan. ve sonradan bizim ortamımıza ayak uyduramayan arkadaşın biri kaza yaptı arabası ile 1.günün akşam ustusu onunla ugrastık durduk-o kafalarla- akşamı gidip hala , teyzze , dayı, amca ne var ne yok gezdım bayramlaştım o kafayla. 2. ve 3. ve devamında yine devam ettim 12 ay devam ettiğim gibi.

Doma$no

Bayram namazına gittiğinide yazmana gerek yok.Oda yazılcak birşey değil.Din ile şova gerek yok.

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Hey içki muhabbeti yapanlar; boşuna havalı gözüken içki isimlerini art arda sıralayıp bunları nasıl tükettiğinizden falan bahsederek cool olma çabasına girmeyin burdan hiç havalı gözükmüyorsunuz.

@Florensia; Sen de içme kardeşim ayağına ne kadar içki kültürün varsa döktürmüşsün "vay canına adam ne kadarda çok çeşit içiyormuş" dedik burdan.

İçki içmeyi eylence, marifet, havalı sanan bir Türk gençliği ortada. Bayramda ne yaptın? İçtim abi, su gibi içtim şunu içtim bunuda içtim üstüne şununla bunu karıştırdım denedim hede hödö..

İçmiş olmayı eylemden sayıp buraya yazıyorsunuz birde..
Gece gece çok güldüm,içme kardeşim ayağına içki kültürümü falan dökmedim sadece benim içtiklerim daha iyi olduğunu içmesi daha rahat olduğunu fakat ben içmesi rahat olanından bile iğrendiğimi söylemeye çalıştım sen yanlış anlamışsın :) neyse iyi forumlar senin dediğin olsun alkis:

Yukarı Alt