Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Arkadaşlar extraloob SS yarışmasında 1. olana vereceğine dair söz verdiği bot kredisinin üstüne yatıyo.Sebep olarak geç kalmışım.Yarışma aralık 21 de sonuçlanmış.bende sınavlar ve sonrası memlekette olmam sebebiyle şubat 16 gibi öğrenebildim.Yazdığım özel mesajlarada cevap yazmayarak "Seni Sallamıyorum" havasına girdi.Emeğim ve hakkım karşılıksız kalyo.Yorum sizin.

arkadaşım aradan 3 ay geçmiş neyin hakkını talep ediyorsun zamanında gelip ödülünü alsaydın bu sitede kimse kimsenin hakkını yemez bu konuşman senin ban sebebin olabilir dikkatli ol bence Exclamation konu kilit Exclamation

McRaP demiş ki:
Arkadaşlar extraloob SS yarışmasında 1. olana vereceğine dair söz verdiği bot kredisinin üstüne yatıyo.Sebep olarak geç kalmışım.Yarışma aralık 21 de sonuçlanmış.bende sınavlar ve sonrası memlekette olmam sebebiyle şubat 16 gibi öğrenebildim.Yazdığım özel mesajlarada cevap yazmayarak "Seni Sallamıyorum" havasına girdi.Emeğim ve hakkım karşılıksız kalyo.Yorum sizin.

Ban dediğin neki?1 günlük üyeyle ben şu an nerdeyse aynı konumdayım.bu arada matematik hocana selamlar 1 ay 20 gün kadar olmuş ken 3 ay diyosun :lol: Madem kimsenin hakkı yenmiyo versin botu kurtulsun.Tutamayacağı sözü vermesin.Hak benim istediğim zaman alırım.Ne zamana kadar ödülün verilmesi gerektiği aksi halde hakkımı kaybedeceğim yazmıyo........

sen ne diyosun ya versin botu kurtulsun kimden neden kurtulacak çocuk çocuk konuşma adamın asabını bozma! Exclamation mod arkadaslar konuya kilit lütfen gören yokmu konuyu modlar uyuyormusunuz Exclamation

McRaP demiş ki:
Ban dediğin neki?1 günlük üyeyle ben şu an nerdeyse aynı konumdayım.bu arada matematik hocana selamlar 1 ay 20 gün kadar olmuş ken 3 ay diyosun :lol: Madem kimsenin hakkı yenmiyo versin botu kurtulsun.Tutamayacağı sözü vermesin.Hak benim istediğim zaman alırım.Ne zamana kadar ödülün verilmesi gerektiği aksi halde hakkımı kaybedeceğim yazmıyo........

Morwena

Buralıyım
Bu başlık ne böyle ya değiştirir misin başlığı Çabuk Exclamation

Kimse Bot Kredisinin Üstüne Yatmıyor Sen Geç Kalmasaydın Verirlerdi...

murat75 demiş ki:
sen ne diyosun ya versin botu kurtulsun kimden neden kurtulacak çocuk çocuk konuşma adamın asabını bozma! Exclamation mod arkadaslar konuya kilit lütfen gören yokmu konuyu modlar uyuyormusunuz Exclamation

McRaP demiş ki:

Sen Kendini Ya bişi sanıyosun .Adamın asabını bozma felan ne ayak?Haddini bil.Çoluk çocukla uğraşmaya gelmedim.

beytobond4 demiş ki:
zati resim fazla guzel deil di :lolmuch: :lolmuch: bot ödülünü hiç koymadılar say oke
Dostum bu ilk olmuyo.önceden 2. liğim var.Ayrıca kazandığımı açıklayan sayfaya bak.kaç kişi iyi diyo kaç kişi kötü.

Mr_DangeR demiş ki:
Kimse Bot Kredisinin Üstüne Yatmıyor Sen Geç Kalmasaydın Verirlerdi...
Şu tarihe kadar alınması gerekir yoksa hakkınızı kaybedersiniz yazıyomu?Yazmıyo arkadaşım

sanıyorum sen çocuksun ben 1975 doğumluyum ayrıca tren kaçtı boşuna bekleme bu konuşmandan sonra hele hiçbişey alamazsın artık gülüm :mrgreen:

McRaP demiş ki:
murat75 demiş ki:

McRaP demiş ki:

Sen Kendini Ya bişi sanıyosun .Adamın asabını bozma felan ne ayak?Haddini bil.Çoluk çocukla uğraşmaya gelmedim.

murat75 demiş ki:
sanıyorum sen çocuksun ben 1975 doğumluyum ayrıca tren kaçtı boşuna bekleme bu konuşmandan sonra hele hiçbişey alamazsın artık gülüm :mrgreen:

Zaten vermiyolar ki.Bi şansımı deneyem dedim :lol: Tek düşündüğüm şey şu tarihe kadar ödülü almanız gerek dememesi.Deseydi eyvalla.neyse ya salla.Bu ders olur ne yarışmaya ne başka bişeye katılırım olur biter.Ödülü alamadıktan sonra ne gerek :lol: Bu ara Üniv. 3 teyim yaşımı hesapla artık

Aradan Uzun Bir zaman Geçmiş ve sen Bir Gün çıkıp Nerde Benim Bot Kredim Diyorsun.. Exclamation
Sana Sorarım Question Sen olsan verirmisin. Question
Ki zaten yarışma başında'da nezaman Teslim edileceği söylenmiştir..
konuyu Fazla uzatmaya gerek Yok, Okan Abi sana Özel Mesaj olarak Cevabını Verir Elbette,Senin Buraya Konuyu taşıman sadece Güven azaltır . Wink

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt