mrb arklar

cogu kısı bu sıteyı sucluyor haberınız vardır heralde herkez de aynı dertten muzdarip olay char hacklenmelerı , komıklıgı calınan kısılerın sadece para ve ıtemlerının alınması ornegın bı noname wolf unu nıye almamıslar sos sword vs :P cogu kısı de hemfıkır bu sıteden ındırdıklerı dosyalardan oldugu

sımdı bendede bı endıse yarattı gereklı onlemlerımı aldım :D mesela banada oldu hatta mesajımdada gosterım hala daha trojenlı lınk duruyor mod un bana uyarı vermesıne ragmen bılemıcem artık .....

viewtopic.php?f=13&t=61371 ahanda link bu

sız ne dıceksınız .....

RoyalFlush

Bilgiliyim
sen gerekli önlemleri alırsan çarın hacklenmez hiçbirşekilde.ayrıca siteye bk atmakk isteyen o kadar fazla kişi varki(rakip siteler vs.).

elbette bu site herkese açık.herkes birtakım paylaşımlar yapıyor.ama herkes iyi niyetli değil.bu yüzden bir dosya indirecekseniz,öncelikle bizlerin onayını bekleyin.sonra üzülürsünüz.

zatı paylasımda bulunan kısılerden ındırren bı vatandas tanımıyorum gormedım de :D ama ben genede guvenıyorum yaf buraya :wink1: o hacklenenlerın kendı becerıksızlıgı dıye dusunuyorum sımdıde :D

RoyalFlush

Bilgiliyim
işte bunu heryerde söylüyoruz.öncelikli olarak moderatör veya admin onayını beklerseniz bir sorun olmaz :thumbsup: .aksi takdirde kötü şeyler olma ihtimali her zaman var.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Saçmalıyorlar , Bir Dosyanın Virüslü Olup Olmadığı Çok Kolay Anlaşılıyor Açıyorsun Norton Veya Her Hangi Bir Virüs Programı Otomatikman Ötmeye Başlıyor . Kuşkulanıp Taratıyorsun http://www.virustotal.com 'dan , Sonuçlarına Göre Hareket Ediyorsun .

Ben 1.5 Yıl Önce Bot Nedir Bilmezdim :) Charım 2 Kere Hacklendi . Şu Anda EXL'nin Global Moderatörüyüm Siteye Koyulan Çoğu Programı Taratıp Virüs Testinden Geçiriyorum Haliyle Bir Sürü Virüslü Dosya Bilgisayarımdan Geçiyor Buna Rağmen Charım'a Bir Kere Bile Dokunan Olmadı :)

Siteye Koyduğum Her Programı İlk Önce Ben Kullanıyorum Program Adam Gibi Bir Şey İse Virüs Tarama Sonuçları Beni İkna Ediyorsa Siteye Koyuyorum Ve Koyduğum Programları Ben Sürekli Olarak Kullanıyorum .

Ama Ortada Zıt Bir Durum Oluşuyor , Verdiğim 3 Program ;
Rumata Loader : viewtopic.php?f=53&t=47845
agBot : viewtopic.php?f=237&t=35678
SrProxy : viewtopic.php?f=237&t=50198

Bu 3 Programıda Ben Sürekli Olarak Kullanıyorum Hep Bu Üçlüyle Oyuna Giriş Yapıyorum Charımda Her Hangi Bir Sorun Yok .
Lakin Konuların Yorumlarını İncelersen Her Programın Altına Birileri Yazmış Bu Programı Kullandım Ertesi Gün Charım Soyuldu .

Şimdi Adamlar 3 Tane Programın üçünden 1 Ni Kullanıyorlar Ve Hackleniyorlar Ben 3'ünü Birden Kullanıyorum Neden Bende Bir Şey Yok ? Nasıl Bir Zıtlık Bu ?

Komik Olan Diğer Şeyde Rumata Loader'ı 1890 Kişi İndirmiş 3 Kişi Hacklendim Demiş , Sana Ne Kadar İnandırıcı Geliyor ?

(1890 Kişi Sadece Benim Mirror Link Yani ALTERNATİF Link Olarak Verdiğim Dosya.cc 'nin Sayımı , Rapidshare'yi Katmıyorum )

Rumata Loader'ın Yayınlandığı Bir Başka Sitede Konuya "133.169 " Kere Bakılmış ? Komik Değil Mi ? Silkroad Oyuncularının Dörtte Biri Bu Loader'ı Kullanıyor Demek Değil Mi ?

Ben Bunları Yazarım , Yine Herkez Kendi Halinde Takılır . Ne Diyeyim Her Zaman Söylüyorum Ben Sana Virüs Tarama Sonucunu Veririm Ben Kullandım Bak Bu Resimlerim Derim Seni İkna Ediyorsa Kullanırsın Etmiyorsa Etmediği Haldede Kullanıp Söyleniyorsan Benim Sana Yapabileceğim Bir Şey Yok...

Yukarı Alt