Converse demiş ki:
Bence güzel ve değişik bir fikir, hayata geçirilmesi zor ama ^^
Nedenmiş :P hiç de zor değil bence bi konu açılcak sadece katılımcılar mesaj atıcam 1 hafta sonunda oylama bu kadar :D Exl yönetimi neleri başarmış bu çok mu :)
*Ben yatıyorum konu Macro'nundur. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss konuya el atıyorum wallahi bir BBG fanatiği olarak olaya bayıldım lakin işi kısa tutmak lazım 3 günde bir elemeler falan olmalı hoşuma gitti yaa ahhahaa nasıl yaparız düşünmeye başladım :rolleyes1:

her hafta 2 kişi elendi diyelim 1 kişi kaldı yarışma birincisi olarak ödülü vs. ne olacak ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Macro demiş ki:
Bir grup açılıp sadece o 2 bölümü görebilir ve mesaj atabilir olacak. Özel mesajlar kapatılacak. Bu kadar sanırım (:

bölüm açılacak
sınırlı rütbe açılacak

hmmm bu işi organize edecek ekibi kurayım zuahahha güzel olacak be :P

bu BBG'ciler sadece o bölümde mi yaşayacaklar ahahahaa :mrgreen: :twisted: :lol:

birde işi kısa tutmak lazım 3 günde bir seçimler gibi pat pattt seri olmak gerekli...

extraloob demiş ki:
Macro demiş ki:
Bir grup açılıp sadece o 2 bölümü görebilir ve mesaj atabilir olacak. Özel mesajlar kapatılacak. Bu kadar sanırım (:

bölüm açılacak
sınırlı rütbe açılacak

bu BBG'ciler sadece o bölümde mi yaşayacaklar ahahahaa :mrgreen: :twisted: :lol:

birde işi kısa tutmak lazım 3 günde bir seçimler gibi pat pattt seri olmak gerekli...
konu ilgili yerlere açılırsa seve seve yardım ederim bu konu ile ilgili :beer:

helper team hesabı :P

extraloob demiş ki:
ohannesss konuya el atıyorum wallahi bir BBG fanatiği olarak olaya bayıldım lakin işi kısa tutmak lazım 3 günde bir elemeler falan olmalı hoşuma gitti yaa ahhahaa nasıl yaparız düşünmeye başladım :rolleyes1:
İşte buna çokk sevindim yani yarışma başlıyo peki kaç kişi olucak neyse ben seçmelere başlayayım zaten seçilmiş kişiler olucak yarışmada,çok teşekkürler bi tanesinn :kalp: :muck:
Macro demiş ki:
Evet arkadaşlar böyle olması yarışmanın formatına daha uyar ve daha can alıcı olur bence.
aLper#24 demiş ki:
Macro demiş ki:
Tamamdir konuyu bende takip ediyorum insallah secilirim (:
Et et sensiz olmaz :D
Arcadia demiş ki:
her hafta 2 kişi elendi diyelim 1 kişi kaldı yarışma birincisi olarak ödülü vs. ne olacak ?
Önemli olan ödül değil de eğlenmek değil mi ?? Ödül de hatırı bi şey olur zaten ama böyle bi yarışmayı kazanana gidip rütbe vermek,olmaz.
extraloob demiş ki:
Macro demiş ki:

bölüm açılacak
sınırlı rütbe açılacak

Evett :D
Kabul edildiğine göre seçimler başlasınn :D

Yukarı Alt