Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray

Selam Extraloob Ailesi ...
İçinizde benim gibi sıkılanlar varsa güzel bir oyun bulalım multiplayer oynanabilsin.isteyen gelsin grup , skype de toplaşıp oynayalım güzel olacağını düşünüyorum aklında mp oynanabilen güzel oyun olan varsa konu altında belirtsin sonra bir oyunda karar kılalım :beer:

çok felaket sıkılıyorum oyun beğenmiyorum blade & soul çıkana kadarda böyle gidicek gibime geliyor CN server ı bu ay OBT yi açmazlarsa KR server ında account alıyorum EU/NA beklicek halim kalmadı :mrgreen:

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj TanerUNER rumuzlu uyeden alinti yapildi
TanerUNER demiş ki:
çok felaket sıkılıyorum oyun beğenmiyorum blade & soul çıkana kadarda böyle gidicek gibime geliyor CN server ı bu ay OBT yi açmazlarsa KR server ında account alıyorum EU/NA beklicek halim kalmadı :mrgreen:
çok felaket sıkılıyorum oyun beğenmiyorum :D Sen = Ben

Advance

Tf2 oynanabilir aslında türlü türlü modu da oluyor eğlenceli bir oyun.
Yıllar önce gördüğüm development sürecinde olan mmorpg oyununu da bulamadım zaten, başka mmorpgler tatmin etmiyor :(

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Oyunlar söyliyelim etraftan araştırıp ama böyle silkroad tarzı lv. item kasmalı olmasın COD serisi gibi olsun mp oynansın lv miş itemmiş ugrasılmaz :D Savas olabilir soygun olabilir payday2 güzel ama kuramıyoruz

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Addicted rumuzlu uyeden alinti yapildi
Addicted demiş ki:
http://nesbox.com/game candır :D
summer4: bunlarla büyüdük
(Bu arada S4 League Alapaya güzel gibi duruyor bir ara oynamıştım bi bakın begenirseniz başlıyalım

Takımı
Besiktas
Çık dışarı takıl bol bol eve geldiğinde 1 lol at uyu en güzel en temizi

Yukarı Alt