Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Extraloob 10k Mesajını Atıyor...

evet beyler bu aile içerisinde 10k mesaj sayısına ulaşıp 10.dalyamı diyorum mucX

nice 10k mesajlara hep birlikte iyisiyle kötüsüyle böyle bir topicte bana kızgınlığı olan herkese tek söyleyeceğim birşey var herşeyi hepimizin huzuru ve eğlencesi için yapıyorum sakın ola ki bana kızmayın ne yapıyorsam emin olun haklıyımdır ve birilerinin hakkını koruyorumdur.

Sizleri Çok Seviyorum...Eu Te Amo...I Love You...Ich Liebe Dich...Je Taime :santa: extrabeer :lolmuch: mucX

Saygılarımla,

Nice 10 K Lara 1 Seneye Ulasıcak sanırım bu forumdaki üyeligim bu forumdaki tad başka Wink Şu ana kadar olumsuz bi durum olmadı budnan sonrada olmaması dilegiyle mucX

darısı basımıza ne diyelim extraloob gibisi yok walla baska forumlara girince hiç zevk almıyom bana çok karısık gelio bazılar iiki kurmussun siteyi iiki üyeyim headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9

Liu

rank8
nice 10K lara Okan abi
extraloob demiş ki:
hepimizin huzuru ve eğlencesi için yapıyorum sakın ola ki bana kızmayın ne yapıyorsam emin olun haklıyımdır ve birilerinin hakkını koruyorumdur.
Evet Okan abi
ne demişler
1000 kere düşün 1 Kere yap Wink
saçmaladım gene ya :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
10 K Mesajda Bir Kere Uyarı Almışsın Onuda Jigsaw Vermiş Alem Adam Ya :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
merci canlarım merci.

güzel bir aile oluşturduk daha nice 10k lar gelir benden hep beraber darısı sizlere :lolmuch: :mrgreen: extrabeer mucX

Yukarı Alt