joysro

r1

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
kingo
Facebook: Extra SRO
Web sitesi : www.extrasro.com

Açılış : 10 Kasım 2019
10 November 2019
10-11-2019

Facebook sayfamızdaki ödüllü Paylaş kazan etkinliğine katılmayı unutmayınhttps://www.extraloob.com/forum/images/smilies/msn_up.gif

Son düzenleme:
Sw güzel. Eksikliklerle ve önerilerle ilgili görüşlerimi facebook'tan ilettim. Açılış günü Cuma veya cumartesi olsa daha uygun olacaktır. Çünkü Silkroad oynayan tayfa ya evli, çocuklu ya da işi var. Tek tatil günü de pazar. Geri alma ihtimaliniz yoksa ileri tarihe alırsınız hem reklam biraz daha oyuncu çeker.

Takımı
Seçiniz...
Prim nedir? Nasıl yapılır? Topic başlığından bakabilirsiniz. İyi forumlar, teşekkürler.

Sw güzel. Eksikliklerle ve önerilerle ilgili görüşlerimi facebook'tan ilettim. Açılış günü Cuma veya cumartesi olsa daha uygun olacaktır. Çünkü Silkroad oynayan tayfa ya evli, çocuklu ya da işi var. Tek tatil günü de pazar. Geri alma ihtimaliniz yoksa ileri tarihe alırsınız hem reklam biraz daha oyuncu çeker.
Düşünceniz çok mantıklı ancak ATAMI ANMA GÜNÜNDE Açmak istediğim için özellikle bu tarihi seçtim. Ancak düşünceniz gerçekten güzel.
Umarım zevkli bir sw olucak üyelik ve indirme sayısına bakıyorum ciddi bir rakam oluşmuş.
Çok büyük editler yapmadan SUN itemin değerli oldugu bir sw olur inş.
Sun item günde etkinlikler mooblar dahil max 3-4 bilemedin 5 tane çıkacak şekilde belki insanlar hemen sun'a kavuşamayacak ama daha iyi olucağını düşünüyorum bu şekilde
Bende 90 Cap hastasıyım ve cidden 90 Cap seviyorum Zevkli bir 90 cap olucak

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt