1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   rew
   rappelz
   park
   boşalan

Extra Sözlük - Bilgilendirme & Kurallar

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.494
  Beğenilen Mesajlar:
  383
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Extra Sözlük - Bilgilendirme & Kurallar


  Extra Sözlük Nedir ?

  Ekşi sözlük tarzında sitemize özel oluşturduğumuz sözlüktür. Sitemizde yazım dili ileri düzeyde olan ve aklına gelebilecek kelimeleri yorumlayacak kişilerden oluşmuştur.

  Sözlük Yazarı Nedir ?

  Extra Sözlük bölümünde yazar olmaya hak kazananlara verilen özel ünvandır, Sözlük Yazarı kolaylıkla Extra Sözlük bölümünde yazı yazma hakkına sahip olacaktır ve yaklaşık 310.000 üye sadece bölümü okumakla yetinecektir.


  Sözlük Yazarı Nasıl Olurum ?

  Yönetimin belirlediği zamanlarda yapılan alımlarda, tanımlamanız istenilen kelimeleri en iyi şekilde tanımlayanlardan biri olduğunuzda Sözlük Yazarı atanacaksınız.


  Bölüm Kuralları!

  1.Extra Sözlük bölümünü bütün herkes misafirler dahil görüp okuyabilir. Sadece Admin, Site Manager, Site Asistan, Playboy, Global Moderatör ve Sözlük Yazarları yazı yazabilir.
  2.Sözlükte herhangi bir şekilde kimse alıntı yapamaz, birbirlerine hitap ederek tartışmaya giremez. Bu kuralı ihlal edenler önce uyarılır, mesajlarını değiştirmeleri istenilir. Karşı gelenler veya tekrar edenlerin Sözlük Yazarı rütbesi elinden alınır, bir sonraki alımlara kadar geri verilmez.
  3.Her Sözlük Yazarı günde en az 1 başlık açmak zorundadır. 1 ay aktif olmayan yazarın yazım hakkı geri alınır.

  Saygılarımızla,

   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.