Server
Flora
Takımı
Galatasaray
[flash=120,578]http://www.extraloob.com/Save/pvp-killer.swf[/flash]

Extra PvP Killer Rütbesi

Saygılarımızla,

Xenas

bu uygulama gerçekten güzel olmuş. Heyecan verici , pvp olacağı için eğitici ve popularitesi yüksek olacağı kanaatindeyim cool2:

Server kingleri size sunuluna çok iyi bir yarışma işte :P katılımcı arkadaşlara başarılar sin:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SametGorgoz demiş ki:
bu uygulama gerçekten güzel olmuş. Heyecan verici , pvp olacağı için eğitici ve popularitesi yüksek olacağı kanaatindeyim cool2:

Server kingleri size sunuluna çok iyi bir yarışma işte :P katılımcı arkadaşlara başarılar sin:

bizlerde çok büyük beklentiler içerisindeyiz dünyada bir ilk yayında yapımda emeği geçenlere şükranlarımızı sunuyoruz pray:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geberdim diyebilirim artık yarın yeni manager olaya el atacaktır :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkürler geliştikçe gelişiyoruz büyüdükçe büyüyoruz sizlerle beraber 8)

Xenas

başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum :P mükemmel pvpler videolar izleri sizleri bekliyor cool2: ^^ editörlük yapabilirim hakemlerin yanında :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hemen bir iki rakip bulup kapıştırmak lazım 5 kere kazanan özel rütbe kazanacak.

NE zman ßaşlyorz okan aßi ? ßence Şöyle ßişey yapalım. ßi tane de PvP yi ceken player oLsun oyunda. ArkadaşLar hem pvp videosu izLemiş oLurLar.. ßi topic acarız PvP MASTERS die orda Yenen kişinin Videoları konuLur. NasıL Fikir ?

EliteTurk

Aileden
mavii demiş ki:
Wizard olunca pvp beni bozar hahaha :P guılde haber salayımda katılsınlar habire şikayet edip duruyorlar unıonda saldırıyorlar ona buna vuruyorlar bıktım yarışmaya girsinler :santa:

ps: uygulama harika yenilik yenılık uzerıne :starving:
Şuan için sadece Helios ve Gaia serverlarında sanırım.. :curtain:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
Wizard olunca pvp beni bozar hahaha :P guılde haber salayımda katılsınlar habire şikayet edip duruyorlar unıonda saldırıyorlar ona buna vuruyorlar bıktım yarışmaya girsinler :santa:

pvp killer rütbesi veriyoruz hacım 5 kere kazanana.

evet sadece şu anda gaia ve helios ama 3 aya kadar tüm serverlarda hakem buluruz ve hepsinde yaparız cool2:

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
mavii demiş ki:

pvp killer rütbesi veriyoruz hacım 5 kere kazanana.

evet sadece şu anda gaia ve helios ama 3 aya kadar tüm serverlarda hakem buluruz ve hepsinde yaparız cool2:
Oh süper olucak o zaman sabırsızlıkla bekliyorum,yeni rütbe hangi renkde olucak heycanlandım :starving:

Yukarı Alt