globali oku
-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

ben haber veriim dedim..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
lan be serefisiz ya delirtti lan allaha peygambere kitaba küfü edilirmi mi ya yaradan yarabbim gör böylelerini ver cezasını ya deli oldummmmmmmmm Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

kendi söyledigine göre tibette oynuyomus ama rome a gecmiş bizi gevurlardan korumak için :mrgreen: ( bu globaller rome da atıldı yani )

buna söleyebileceğim o kadar şey var amaa susuyum en ii si burası bi forum Evil or Very Mad

Buna hayvan bile diyemiyorum ben ALLAHA KİTABA küfür eden bir insana ne denir bilmiyorum ama böylelerini yakalyıp kızılay meydanında sallandırcaksınki tüm aleme ibret olsun ...

Ronin demiş ki:
Buna hayvan bile diyemiyorum ben ALLAHA KİTABA küfür eden bir insana ne denir bilmiyorum ama böylelerini yakalyıp kızılay meydanında sallandırcaksınki tüm aleme ibret olsun ...
+2007:D
lan şerefsiz milletin adını kötülüyosun rakibin tamamda Allahtan Peygamberden Kitap'tan ne istiyosun Allahsız herif yazarken hiçmi korkmadın hiçmi için sızlamadı nese Allah islah etsin bölelerini Exclamation

Morwena

Buralıyım
Allah'ın dan bulsun ne diyim Evil or Very Mad ama sitede bir bulursam bendende bulacak :lolmuch:

nick MIRTIGA_BG yani bulgar bu adam türk değil belli globalları parayla satıyo olabilir ve Hastalıklı_İnsan türünden kişiler bunu yapıtarabilir bence çünkü Pacificde The_Phonix guild çok yaptı böyle

A

Anonymous

Guest
Allahınızı , kuranınızı , Peygamberınızı dıyor Mad Omg Shocked ben pek ınancları yogun olan bırı deılım hatta ınanmıyorumda dıyebılırım Ama agzımdan daha boyle bır laf cıkmadı.Ne tip adamlar war bunlar klavyeden sallıyorlar yakalayıp çizmek lazım Mad Mad

Yukarı Alt