Mopneet

- Resim Silinmiş.

Eğer siz de kendinizde bu görevi üstlenebilecek potansiyeli görüyorsanız yapmanız gereken tek şey adaylığınızı koymak. :curtain:

● Bu alımlarda seçilecek paparazziler itinayla araştırılacak ve göreve uygun olup olmadığına extraloob yönetimi tarafından karar verilecektir.
● Görevini düzenli şekilde yerine getirmeyen paparazziler görevden alınacaktır.
● Lütfen gözünüze cazip göründüğü veya rengi hoşunuza gittiği için değil, bu görevi yaparken zevk alacağınızı düşündüğünüz için adaylığınızı koyunuz.
● Alımlarla bizzat ilgileneceğim ve ince eleyip sık dokuyacağım.

Hayırlı olsun! ^^

~ lazvegaz
~ Autumn
~ Limanerg
~ exotic

Saygılarımızla,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Adaylara bol şans, seçilenlere başarılar .. Site Asistan 'dan daha zor bir rütbedir belirteyim 8)

Takımı
Galatasaray
Gelecek olan yeni meslektaşlarıma başarılar şimdiden :P ( belki siz gelince ben sizinle meslektaş olmayadabilirim :( )

herşeyi çok güzel yazmışınız süslemişiniz falan site asistanından zor da diosunuz ama ne iş yapıcak bu paparazziler. Bildiğimiz magazin haberleri mi türkiyeden/dünyadan yoksa bilişim haberleri mi mmorpg türü oyunlarda gelişmeleri mi takip edicek, oyunları mı takip edicek? nedir yani birsürü soru var kafamda

Uzun bir süre yaptığım görevdir.Sitedeki en eğlenceli aynı zamanda en zor rütbedir. :nod: Değerini benimseyecek kişiler başvursun. :wink1:

Şimdiden söyliyim bu sefer gine haftada bir röpörtaj yapcak kişiler gelmesinler 1 sene önce ben ve advance bile haftada bir röpörtaj yapabiliyorduk bu seferki paparazziler çok çalışıp kendileri birşeyler üretcek kişiler olsunlar

Mopneet

Paparazziler global mod. ve üzeri ile röportaj yaparlar, sitemizle ilgili akıllarına gelen değişik projelerini bizlerle paylaşırlar. Onay gelirse, projeleri yapıp yayınlarlar. İnternet alemndeki gelişmeleri, sitemizdeki gelişmeleri takip ederler. ^^

Yukarı Alt