HeYeCaN_YoK demiş ki:
AliceCullen demiş ki:
Hemen post kasıyım oyunlarda :P
Boşuna kasma derim :coffee:
Ya hoca sayfaları teker teker geçtim en az 20 tane msaj atmışsın şu başlığa tamam atma demiyorum ama sanki seçen sensin adam kasar adaylığını koyar bu kimseyi ilgilendirmez

Ps: en sinir olduğum şeydir sadece kendimi tutamadım söylemek istedim boşuna polemik yaratmaya gerek yok

Night Blue demiş ki:
HeYeCaN_YoK demiş ki:
AliceCullen demiş ki:
Ya hoca sayfaları teker teker geçtim en az 20 tane msaj atmışsın şu başlığa tamam atma demiyorum ama sanki seçen sensin adam kasar adaylığını koyar bu kimseyi ilgilendirmez

Ps: en sinir olduğum şeydir sadece kendimi tutamadım söylemek istedim boşuna polemik yaratmaya gerek yok

Prophecy demiş ki:
Tamam Konu Altından Tartışmayın Lütfen
Bir cevap yazacağım sadece,olayı büyütmeyeceğim.
Night Blue demiş ki:
HeYeCaN_YoK demiş ki:
AliceCullen demiş ki:

Sonuçta burası bir forum.Bu konu buraya niye açılıyor?O zaman adminler direk birisini seçsin.Ben bu topic altında istediğim yorumu yaparım.Birine hakaret olmadığı,küfür içerikli olmadığı sürece bunada kimse karışamaz!Yazdıklarımın birilerini bir zararı varmı ?Yok.Ee daha ne?O arkadaşa post kasma dememin sebebi daha üyeliğinin 1 ayı bile doldurmamış olmasıdır.Benim bileceğim iş değil ama ben yorumumu yaparım yinede buna kimse karışmaz!Tartışmayı devam ettirmek istersen bir konu açarsın linkini pm ile yollarsın gelirim tartışırız.Konu kapandı!
Seçilecek arkadaşları şimdiden tebrik ederim :beer:

Yazıcam son mesaj bunla ilgili bunu tartışma anlamayın sadece seçilecek arkadaşlara şimdiden tebrikler gibi mesaj algılayın
Neyse konumuza gelince sen istediğin mesajı yazarsın ona karışmam kimse karışmaz ama ben bundan bahsetmiyorum. >Boşuna kasma derim < --- > Yazdıklarımın birilerini bir zararı varmı ?< bu cümleler birbiriyle örtüşmüyor neden dersen bunu söylediğin üye yazdığın mesajdan etkilenir söyle etkilenir siteden soğur Zamanında bende böyle şeyler yaşadım hepimizde yaşamışızdır Bizim için her üye aynı olmalı bu gün bile kayıt olsa önemlidir Biz bunca çabayı bunca topici neden açıyoruz üyeler yararlansın diye onların kalbini kırmak bize yakışmaz

Dediğim anlaşılmıştır umarım

_k0ps3k_ demiş ki:
MelancholiC demiş ki:
Paparazzinin görevi nedir ne yapar paparazzilik rütbesi nedir açıklayabilir misiniz?

Paparazilerin görevi nedir ?

Baş görevi Röportaj yaparak sitedeki kişileri tanıtır.Paparazziler forumu takibeder ve magazinlik bir olay varsa bunu konu açarak gösterir.
Açıklama için teşekkürler.
Ben de aday olmak istiyorum.

Yukarı Alt