Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Extra Magazin Dergi Ekibi Oluşturuluyor.

Yayın Yönetmeni
extraloob

Editör

Tasarım

Uygulama

Haber Takibi

İndexleme

Koordinasyon

Eski Sayılarımız :
viewtopic.php?f=16&t=29254&hilit=extra+magazin

madem ki bir dergi çıkartıyoruz bunu artık sizlerle birlikte daha güzel bir şekilde çıkartalım bunun için yapmamız gereken hemen bir ekip oluşturmak ve dergiyi yayına sunmaktır, dergimiz hem .pdf olarak çıkacak hemde .jpg olarak çıkacaktır bu yüzden sizlerinde desteğine ihtiyacımızda var katılımcılar kendi kabiliyetlerine uygun bir bölüme adaylıklarını koysunlar bizler seçmeleri yapıp dergi tasarım ekibini kuracağız ve ilk iş olarak Ocak sayısını çıkartacağız kendisine güvenenler topic içerisinde ben şu bölümde görev almak istiyorum desinler bakalım Cool

Saygılarımla,

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
hacım ben katlırdım ama photoshop bilmiyom yoksa seve seve katılırım :lol: bilgi için saol emeğe saygı

hacım ilk alan ben olcam dergiyi çıksın cok iyi indexleme kodlardan falan anlarım ama okul falan war

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zati ekip toparlanırsa ocak sayısını beğenirsem sırf bu dergi için bölüm açarım Atölye adı altında Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
stalebug demiş ki:
dergileri bastırcakmısınız okan abi bide nerde bulabiliris çıkınca
pdf. uzantılı çıkacak yani bilgisayarınıza indireceksiniz adobe acrobat reader ile açacaksınız veya alternatif foxit reader ile açacaksınız okuyacaksınız detective

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sizler düşündüğünüz bölümleri seçin ben ona göre sitede ki durumunuzu inceleyip bir planlama yapacağım lakin şu var bu projede yer alacak herkes ciddi anlamda çalışacak bana 1-2 satır bilgi dökümanla geleni zannımca hiç hoş karşılamam adam gibi hep beraber emek ve vakit ve bilgi harcayıp güzel bir dergi çıkartacağız hepimiz için de süper bir işlem olur Wink

tamam abi sen araştır ben daha öncede söyledim haber takibinde olabilirim

extraloob demiş ki:
sizler düşündüğünüz bölümleri seçin ben ona göre sitede ki durumunuzu inceleyip bir planlama yapacağım lakin şu var bu projede yer alacak herkes ciddi anlamda çalışacak bana 1-2 satır bilgi dökümanla geleni zannımca hiç hoş karşılamam adam gibi hep beraber emek ve vakit ve bilgi harcayıp güzel bir dergi çıkartacağız hepimiz için de süper bir işlem olur Wink
Dediğim gibi bende haber takibine adayım hepberaber daha iyi işler yapacağımıza inanıyorum. extraokk

Yukarı Alt