arkadaşlar ben silkroad onlinenin sitesine login oldugumda id ile pwyi yazıyorum söle bi yanıt cıkıyor siteden extra block related charge back ! paypaldan oldugundan süpeleniyorum onu nasıl halledebilirim yardımcı olursanız cok makbule gecersiniz ! :)

crocodile35 demiş ki:
teşşekür ederim extraloob 10 gün sonra char ım açıldı saol
seljuk demiş ki:
sizeee gönülden minettarım sizin sayenizde 10 gün sonra 75 lv charım açıldı valla çokk teşekkür ederim
sayın arkadaşlarım lütfen bana msn adresinizi verirmisnz..lütfen..nasıl bi durum olduunu biliyosunzdur..beni siz anlıyosunzdur..lütfen..bekliyorum..yapamadım..

ya benim charim hacklendi :(( aynı sekilde yapsam geri alabilir miyim charımı ?

S.a Benim Alpste 80 sınırı cıktıgımda paypaldan silk aldım parası ödendi ama blocklandı hangi paypal adresinden aldıgımı bilmiyorum acılırmı lutfen yardım?

CaN_KsK demiş ki:
Mesela Ben Sürekli Aktfi Baslıklar Kullanıyorum Daha Cabuk Konuları Görebilyorum Ondan up Luyorum Cogu üyede böle Yapıyordur Yararlansınlar İstedim :wink1:
şiddetle katılıyorum :thumbsup: :mrgreen:

peki paypal değilde clickandbuy dan kaynaklanan block acc açılabiliyormu. onun bi yöntemi varmı.
ccf denen olaydan mesela

kardeş helal olsun diyorum başka bişey demiyorum extraloob bunu en baş sayfalara koyarsa çok işe yarayacak diye düşünüorum

arkadaslar buraya gırdım ama nasıl doldurucam onu anlamadım charla ne ılgısı var bı acıklarmısnız

arkadaş sen bunu türkçede anlatabilirdin mesela çözüm merkezinde yetkisiz bir işlem hakkında şikayet ediyorsun ama bu demek degildir banlanan charı geri alacaksın diye chargeback lanan bir charı almanın tek yolu var
Yalnızca ödeme ortaklarımızdan doğrudan bildiri aldığımız zaman bir hesabın şüpheli durumunu kaldırabiliriz. 1) Ters ibraz meselesi çözülmüştür ve ödeme ücreti alınmıştır. 2) Geçerli kart /hesap sahibi iddiadan vazgeçmiştir. Hesabınızdaki şüpheli durumu ortadan kaldırmak için ilk olarak ipek almak üzere iletişim kurduğunuz ödeme ortağı ile temasa geçmelisiniz ve ters ibraz durumunu çözüme bağlamış olmalısınız. Ters ibraz çözüme bağlandıktan sonra işlem kimliğinizi ortak şirkete verebilir ve onlardan bize; [email protected] adresine, durum bildirisi göndermelerini rica edebilirsiniz. Sadece ödeme ortaklarımızdan doğrudan gelen bir e-posta kanıt olarak değerlendirilir. E-posta alındıktan sonra, onay gelir gelmez şüpheli durum ortadan kaldırılır.

Yukarı Alt