Sabah char sattım paypal hesabıma yolladı parayı çocuk sonra 100 silk aldım daha sonra tekrar para yollıcaktı bikaçkez para isteği felan gönderdim sonra açtığımda silk yüklemeyi paypal gözükmedi birçok kez hatalı işlem yaparsanız 24 saat paypal yüklemesi yapamazınız yazıyordu şimdi tekrar girip fotorafını çekip buraya koyucaktım beklemeden yüklemenin yolu varmı diye siteye girdimde bu hatayla karşılaşıyorum çok korktum :oops: banmı yedim nedir bu :oops:
Ps: char şu an oyunda
- Resim Silinmiş.
Multiclientle denedim oyuna durum bu
- Resim Silinmiş.
Charı kurtarmak için ne yapmam gerekir yardım edenlere sonsuz teşekür

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
paypal ile iletişime geçerek 1-2 güne charını geri alabilirsin, ancak paypal kullanmadığımdan başka bildiğim yok

sana parayı gönderen adam parayı ödememiş olabilir..

charge back böle oluyo bnm bildigim..: Paypalından silk alırısn sora paypal la iletişime geçersin joymax a ödeme yapmayın diye onlarda yapmaz çar böle block yer..

http://www.youtube.com/watch?v=gFOm0aXe1WY

Bunun gibi adam oyunu bırakıyo itemleri satıo 1 goldtan hesapları charge back yapıyo..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Gönderilen para geri çekilmiş.Lakin sen silki kullandıgın için charın ban yemiş.Eger parayi ödersen accountun kullanılır hale gelicektir.

extraloob demiş ki:
paypal hesabına para yüklemelisin.
10$a 100 silk aldım ve hesapta 14$ var şuan. Ayrıca 2 yıllık hesap. Sandığım kadarıyla hesap erişimim kısıtlı onu düzeltmem gerek ama kredi kartını babam sanal kart vermiş üye olurken hiçbi bilgisini bilmiyoruz o kartında :think:

Yukarı Alt