Eveet Programcılıkla İlgili Azbuz Olan bilgim Sayesimde Böyle Bir Program Yapmayı Düşündüm... Ve Kısa Bir Arayış Süreci Ve Düzenlemeler Sonucunda Extra Arşiv Programını Geliştirdim :)
Umarım Program İlginizi Çeker...

Programdan Genel Bir Görünüm...

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Programın Özellikleri...

Bu Program Herhangibir Dosyayı Arşiv Haline Getirmenizi Sağlar..
Ayrıca Arşiv Haline Getirdiğiniz Dosyaları Hiçbir Zarar Gelmeden eski Haline Dönüştrebilirsiniz...
Güvenliğiniz İçin Arşivlerinizi Şifreleyebilirsiniz...

Programın Linkleri

Rapidshare' den İndirmek İçin Buraya Dosya.tc İçin Buraya YıklamanızYeterli Olacaktır... :wink1:

İsterseniz Ben Sizi Bir Örnek üzerinde Programın Kullanışını Anlatayım... :)

Önce Programı Açın Ve Seçtiğiniz Dizindeki Dosyanın Üstüne Çift Tıklayın...

- Resim Silinmiş.

Sonra Şifrenizi Girip (Şifre Girmek Mecburi Değildir) Arşivi Yarat Tuşuna Basıyoruz...

- Resim Silinmiş.

Ve Arşivimiz Hazır Durumda Oluyor.... Eğer Arşivi Parçalamak İsterseniz. Arşivi Açın Şifrenizi Giirin...

- Resim Silinmiş.

Seçtiğiniz Dosyayı Çıkarmak İçin Dosyayı Çıkar Tuşuna Tm Dosyaları Çıkarmak İçin Hepsini Çıkar Tuşuna Basınız...

- Resim Silinmiş.

Sonra Arşivin Bulunduğu Klasördeki Extraced Files Adlı Dosyada Arşive Koymuş Olduğunuz Dosyayı Rahatlıkla Bulabilirsiniz...

Saygılarımla Black Rain

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
hiç olmazsa crack felan yapman gerekmio bide türkçe:D türklerin dikkatini çekebilir yalnız sıkıştırma ornaı ve hızı iimi?

Teşekkürleriniz İçin Çok Çok Teşekkür Ediyorum... Bütün Bunlar İçin Saatlerce Sadece Teşekkür İçin Uğraştım... Sizlere Çok Teşekkür Ediyorum. Teşekkürlerinizle Karşılık Verdiğiniz İçin :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck:

Sizler Mükemmelsiniz Ya :muck:

Midbroke

Bilgiliyim
'' Black Rain moderatör olsun fun club '' mı kursak ney ? :D Çok teşekkürler .

Midbroke demiş ki:
'' Black Rain moderatör olsun fun club '' mı kursak ney ? :D Çok teşekkürler .
Ayy Bak Bu Gerçekten Çok Moral Verici Oldu Çok Teşekkür Ederim... :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :muck: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: Birazdaha Değişik Şeylere Atılcam Şimdi... Okullar Açıldıktan Sonra Zaten Yapabileceğim Bişey Yok :roll: :coffee: :coffee:

Midbroke

Bilgiliyim
Ders çalışmak eylemini uygulayacağım ben bu sene ilk defa ^^ . Sende dene bence xD

Midbroke

Bilgiliyim
Black Rain demiş ki:
Midbroke demiş ki:
Ders çalışmak eylemini uygulayacağım ben bu sene ilk defa ^^ . Sende dene bence xD
Dersle Pek İşim Olmaz extraloob dan başımı kaldıramıcam gibi... Ama ailemle ters düşüyorum :) :sfff: :sfff: :mrgreen: :mrgreen:
Bende bir aralar indirmiştim visual studio 2008 ama beceremicem gibiydi kaldırdım :D Yardımcı olacaksan profilinden msn ni alabilirim .... lol ^^

Midbroke demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Midbroke demiş ki:
Dersle Pek İşim Olmaz extraloob dan başımı kaldıramıcam gibi... Ama ailemle ters düşüyorum :) :sfff: :sfff: :mrgreen: :mrgreen:
Bende bir aralar indirmiştim visual studio 2008 ama beceremicem gibiydi kaldırdım :D Yardımcı olacaksan profilinden msn ni alabilirim .... lol ^^
Okullar açılıyo :D Pc başına oturmam [Sözde] Yasak :) Biraz Zor olur ama msn imi verem :wink1: Takıldığın Yer Olursa Seve Seve :mucl: :muck:

Yukarı Alt